Із задоволенням за кермом

ЕКСКЛЮЗИВНІ МОДЕЛІ
ВІД ЛЕГЕНДАРНОГО БРЕНДУ ALPINA

ALPINA – це бренд з довгими традиціями в автомобільній промисловості.

ТЕХНОЛОГІЯ ALPINA

Розробка та виробництво якісних автомобілів на базі моделей BMW – це основний напрямок діяльності. Щорічно з заводу відправляється від 1200 до 1700 автомобілів по всьому світу. Кожна модель Alpina, крім індивідуальної таблички, отримує унікальний номер шасі ALPINA, який класифікує автомобіль як офіційний продукт визнаного виробника автомобілів.

Усі автомобілі BMW Alpina обладнані найсучаснішими двигунами. Дизельний або бензиновий, шести- або восьмициліндровий – усі двигуни вражають великим запасом потужності й винятковим крутним моментом, а також прекрасною ефективністю, що дозволяє знизити витрати палива.

Ніщо не може надати вашому BMW ALPINA неповторний вигляд краще, ніж індивідуальний інтер'єр, зроблений із найкращої шкіри LAVALINA. Фабрика ALPINA пропонує вибір кольору, дизайну та виготовлення практично кожної деталі. Відповідно до найвищих стандартів якості та класичної майстерності, лимарська майстерня ALPINA ретельно виконає ваші вимоги.

ВИВЧИ АСОРТИМЕНТ ALPINA

Клієнти марки ALPINA – це шанувальники автомобілебудування, яких відрізняють високі очікування та великі знання. Саме з цієї причини вони високо цінують автомобілі, що поєднують у собі відмінні характеристики з розкішшю, комфортом й екологією.

Марка ALPINA, яка в 1983 році була зареєстрована як виробник автомобілів в Німецькому автотранспортному управлінні, розробляє автомобілі на основі обраних моделей BMW. Індивідуальна комплектація цих автомобілів відрізняється в залежності від моделі, але їх об'єднують основні цінності філософії марки ALPINA:

  • Двигуни з високим крутним моментом, які також дозволяють економити паливо.
  • Інтуїтивно зрозумілі функції, відмінним прикладом яких є кнопка SWITCH-TRONIC.
  • Продумана підвіска й елементи шасі, зразкові ходові якості навіть на максимальній швидкості, комфорт у тривалих поїздках.
  • Привабливий зовнішній вигляд, доповнений класичними колесами і функціональними елементами, що поліпшують аеродинаміку.
  • Вдосконалення найдрібніших деталей та ідеальне поєднання елементів.
ФІЛОСОФІЯ МАРКИ ALPINA

Протягом 50 років ALPINA Burkard Bovensiepen GmbH + Co. KG, німецька сімейна компанія, виробляє ексклюзивні автомобілі на базі моделей BMW, піклуючись про довгострокове довірливе співробітництво з концерном BMW AG.

У 1983 році компанія ALPINA була акредитована, як виробник автомобілів, Федеральним автотранспортним управлінням Німеччини («Bundeskraftfahrtamt»). Поєднання досконалого і потужного приводу, динамічного керування, комфорту під час поїздкок на далекі відстані та кращої у своєму класі паливної економічності – ось характерні риси автомобілів ALPINA.

Кожен автомобіль BMW ALPINA створюється у співпраці з заводами BMW, де збираються компоненти, розроблені і поставлені ALPINA – така система забезпечує дотримання найкращих стандартів якості. Подальші етапи виробництва, остаточна збірка автомобіля, тест-драйв і фінальні випробування перед доставкою кожного автомобіля проходять у головному офісі компанії в південному регіоні Німеччини Альгой. Багато постійних клієнтів марки ALPINA вирішують замовити індивідуальний інтер'єр ручної роботи. Такі замовлення виконуються з використанням найкращих матеріалів у меблевій майстерні ALPINA.

Близько 30 відсотків з 230 осіб, які працюють в компанії, займаються дослідженнями та розробками. У їх розпорядженні знаходиться сучасний центр проектування і розробки, обладнаний найсучаснішим і технологічно просунутим обладнанням для випробувань і діагностики двигунів. Світовий попит на ексклюзивні, персоналізовані автомобілі зростає, що дозволяє ALPINA досягати рекордних продажів.    

Задайте питання про модель ALPINA що Вас цікавить

Дякуємо за Вашу заявку. У найближчий час з Вами зв'яжеться менеджер

Звернення:*

Прізвище:*

Ім'я:*

Мобільний телефон:*

Електронна пошта:*

Оберіть модель ALPINA:*

Відправити