Характеристики BMW 1 Серії

Із задоволенням за кермом

THE 1

НОВИЙ BMW 1 СЕРІЇ: МОДЕЛІ, ДВИГУНИ Й ОСОБЛИВОСТІ

BMW 1 приваблює продуманою спортивністю та сучасним дизайном. Пропоновані варіанти інтер'єру й екстер'єру, динамічно оптимізовані компоненти трансмісії та шасі, застосовані інноваційні технології та системи допомоги водієві заслуговують на те, щоб дізнатися про них більше.

Зазирніть в розділ «Технічні дані». Тут представлена детальна інформація та цікаві факти, що характеризують економічні двигуни BMW 1 серії. Ви можете дізнатися і про характеристики продуктивності, потужності та крутний момент, і про споживання, і про викиди CO2, і про розміри окремих моделей.

СПОРТИВНИЙ ДИЗАЙН.

Представляємо високоякісне обладнання для BMW 1 серії.

Цілковито нова модель BMW 1 серії Sport Line пропонується з різними варіантами спортивного дизайну. Ознайомтеся з високоякісним обладнанням для екстер'єру й інтер'єру, щоб ваш автомобіль став унікальним, повністю відповідним до вашого смаку та переваг.

МІЦЬ, МАНЕВРЕНІСТЬ І ДИНАМІКА РУХУ.

Привод, ходова частина та рульове керування M Sport BMW 1 серії.

Зовсім новий BMW 1 серії дозволить одержати від кожної поїздки яскраві враження. Він здатен могутньо прискорюватися, упевнено маневрувати та забезпечувати безпеку руху. Цьому сприяють ефективний двигун і комплекс динамічних компонентів трансмісії та шасі. Познайомтеся з ними детальніше, щоб налаштувати свій BMW 1 серії під індивідуальні уподобання.

АСИСТЕНТ ВОДІННЯ.

Асистент водіння для BMW 1 серії.

Цілковито новим BMW 1 серії створюються максимальний комфорт і безпека. Чому слугують численні корисні функції, цифрові послуги та системи допомоги водієві.

Витрата палива та викиди СО2 в BMW 1 серії.

BMW M135i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 7.5
Викиди СО2 в г/км (у змішаному циклі): 171

Зображення показують додаткове обладнання, екрани та дисплеї залежать від опцій обладнання.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (ЄC) № 715/2007 у редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованому на ринку Німеччини, а діапазон значень вказаний з урахуванням можливої установки додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви 1999/94/ЄC і діючою редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівні викидів CO2 і споживанні електроенергії в циклі NEDC.

Докладніша інформація про офіційний рівень витрати палива та точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведена в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна одержати в дилерських центрах, а також подивитися за посиланням: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html