Огляд BMW 1 Series

Із задоволенням за кермом

The 1

Новий BMW 1 серії

Поява нового BMW 1 серії не може не привабити захоплених поглядів. Відразу звертаєш увагу на видатний прогресивний дизайн автомобіля. У сучасній обставі салону вражають першокласна якість і відкритість. Нові BMW 1 серії обладнані ефективними двигунами та переднім приводом, уперше представленим у ній.

Застосування новітніх технологій принесе прекрасні враження від водіння, наповненого динамікою та маневреністю. З інноваційними технологіями та системами допомоги водієві гарантовані зручності та безпека в поїздках.

 

BMW M135i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 7.5
Викиди СО2 в г/км (у змішаному циклі): 171

ПЕРЕВЕРШИВ УСІ ОЧІКУВАННЯ.

Дізнайтеся більше про дизайн, динаміку водіння та технічні характеристики BMW 1 серії.

01

Дизайн.

01

Дизайн.

Прогресивна спортивність – від передньої частини з великими повітрозабірниками через плавний силует до лінії плечей з переосмисленим вигином Hofmeister: екстер'єр BMW 1 серії втілює динаміку та задоволення від водіння з кожною деталлю та кожною точною лінією.

02

Салон.

02

Салон.

Усе для вашого задоволення від водіння: високоякісні матеріали, ергономічно оптимізовані функції та новаторські технології. Крім високого рівня функціональності, салон BMW 1 серії вражає своїм преміальним характером у поєднанні з відкритим і просторим характером.

03

ДИНАМІКА РУХУ.

04

ІННОВАЦІЙНЕ ПАРКУВАННЯ.

« Абсолютно новий BMW 1 серії – молодий, неперевершений, міський. Компактні пропорції, плавна лінія даху і яскраві, динамічні лінії обіцяють маневреність і задоволення від водіння з першого погляду. Інтер'єр сучасний і точно структурований. Він пропонує пасажирам більше місця, ніж будь-коли раніше. »
Домагой Дюкек, керівник відділу дизайну BMW.

ЗАВЖДИ АВТОРИТЕТНИЙ.

Динамічно налаштовувана трансмісія і технології шасі BMW 1 серії.

ПІДВІСКА M SPORT.

ПІДВІСКА M SPORT.

Підвіска M Sport опускає автомобіль приблизно на десять міліметрів. Вона також має коротші пружини підвіски та твердіші налаштування демпфера, а також твердіші стабілізатори. Це приводить до ще більш прямої конструкції підвіски, яка забезпечує чітко спортивний стиль водіння.

СПОРТИВНЕ РУЛЬОВЕ КЕРУВАННЯ М.

СПОРТИВНЕ РУЛЬОВЕ КЕРУВАННЯ М.

Спортивне рульове керування M з Servotronic створює пряму та маневрену реакцію та знижує необхідне зусилля. Ваш автомобіль може управлятися точніше, особливо на звивистих дорогах. Спортивне рульове керування M функціонує по всьому куту повороту з прямим лінійним передатним числом. Servotronic пропонує змінну та завжди оптимальну підтримку рульового керування.

ТЯГА ТА СТАБІЛЬНІСТЬ КЕРМУВАННЯ.

ТЯГА ТА СТАБІЛЬНІСТЬ ВОДІННЯ.

Компоненти трансмісії, ідеально налаштовані один під одного, забезпечують оптимальну стійкість і керованість у BMW 1 серії. Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive рівномірно розподіляє рушійну силу на передні та задні колеса. Завдяки взаємодії з механічним диференціалом 8-ступінчастої трансмісії Steptronic Sport досягається значний виграш у тязі, динаміці та безпеці водіння. Технологія ARB (обмеження безперервного проковзування), встановлена в якості стандарту, має додаткову стабілізуючу функцію. У тісній координації з системою динамічного контролю стійкості значно знижується недостатня обертальність автомобілів з переднім приводом.

8-СТУПІНЧАСТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC SPORT.

8-CТУПІНЧАСТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC SPORT.

Диференціалом 8-ступінчастої трансмісії Steptronic Sport досягається значний виграш у тязі, динаміці та безпеці водіння. Технологія ARB (обмеження безперервного проковзування), встановлена в якості стандарту, має додаткову стабілізуючу функцію. У тісній координації з системою динамічного контролю стійкості вона значно знижує недостатню обертальність автомобілів з переднім приводом.

Витрата палива та викиди СО2 в BMW 1 серії.

BMW M135i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 7.5
Викиди СО2 в г/км (у змішаному циклі): 171

Зображення показують додаткове обладнання, екрани та дисплеї залежать від опцій обладнання.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (ЄC) № 715/2007 у редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованому на ринку Німеччини, а діапазон значень вказаний з урахуванням можливої установки додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви 1999/94/ЄC і діючою редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівні викидів CO2 і споживанні електроенергії в циклі NEDC.

Докладніша інформація про офіційний рівень витрати палива та точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведена в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна одержати в дилерських центрах, а також подивитися за посиланням: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html