Лінії обробки і обладнання BMW 2 серії

Із задоволенням за кермом
Лінії оздоблення та обладнання BMW 2 серії Купе.

ДИКТУВАТИ, А НЕ ВИСЛОВЛЮВАТИ.

Лінії оздоблення та обладнання BMW 2 серії Купе.

Обирайте чи постане ваш BMW 2 серії Купе у вигляді динамічного атлета або елегантного наїзника. Надайте автомобілю індивідуального характеру, використовуючи лінії оздоблення Sport Line та Modern Line.

Пакет М Спорт посилить враження спортивності, що випромінюється вашим автомобілем, дозволить глибше розібратися в його неприборканому характері.

Оригінальні аксесуари BMW надають безліч можливостей індивідуалізувати ваш BMW 2 серії Купе.

М СПОРТ ПАКЕТ.

М Спорт пакет допоможе проявити на дорозі виняткову спортивність та неприборкність духу вашого BMW 2 серії Купе. Наявність в комплекті аеродинамічного пакета М позначається не тільки на зовнішньому вигляді, але і додає можливостей для спортивного водіння.

Дизайн кузова

Водії, які не уявляють себе без відчуття спортивного драйву, віддадуть належне М Спорт пакета, спортивній підвісці М, аеродинамічному пакета М, спеціальному передньому фартуху, порогам та задньому фартуху. Все це спрямоване на водія.
Атлетичність кузова підкреслюється великими 17-дюймовими легкосплавними дисками М Double-spoke 460M. Дзеркала BMW Individual Hochglanz Shadowline з рамами в бокових вікнах, ніжками, трикутними накладками та втулками представлені в ефектному чорному глянсі. Альтернативний вибір: 18-дюймові легкосплавні диски М Double-spoke 461 M та Chrome Line.
Спортивна витонченість автомобіля формується вісьмома широкими ребрами решітки радіатора з чорними глянсовими торцями, бічним маркуванням «M», хромованою насадкою на випускну трубу, ексклюзивним кольором лакофарбового покриття Синій Ешторіл металік. Можливий також вибір М Спорт пакета в інших кольорах: Сірий Мінерал металік, Чорний Сапфір металік, Сріблястий Льодовик металік, Білий Мінерал металік, Білий неметалік, Червоний Мельбурн металік.

Салон

При вході до салону пакета М Спорт вас вітають молдинги порогів з літерою «М», спортивні сидіння водія та переднього пасажира, оббиті тканиною 'Hexagon Cloth'/алькантара в антрацитному кольорі з літерою «M», ексклюзивне синє окантування М.
Спортивна атмосфера підтримується переднім та заднім вітальними сигналами, фоновим освітленням попереду, позаду, в просторі для ніг попереду, у відділенні для дрібних речей в центральній консолі. Вмикаючи фонове освітлення, ви милуєтеся його ексклюзивним кольором – помаранчевим або білим. По-спортивному виглядає декоративна планка з алюмінію 'Hexagon', виконана в чорному кольорі або в кольорі Синій Ешторіл. Обшивка стелі BMW Individual виконана в антрацитному кольорі.
Інші компоненти М Спорт пакета: підставка для ноги водія М, укорочений важіль перемикання передач з логотипом «M», багатофункціональне шкіряне кермове колесо М, комбінація приладів з особливим дизайном циферблатів та більш дрібним градуюванням. Витончене доповнення до М Спорт пакета – дистанційне радіоуправління з акцентом в кольорі Синій Ешторіл.
Опціонально в рамках М Спорт пакета ви можете підібрати оббивку: чорною шкірою 'Dakota', шкірою 'Dakota' устричного кольору з темно-устричними акцентами, шкірою 'Dakota' кольору Терра, шкірою 'Dakota' Червоний Корал з чорними акцентами. Салон виглядає більш привабливо за рахунок декоративних планок з алюмінію поздовжнього шліфування з акцентною вставкою в чорному кольорі або в кольорі Оксид Срібла. Можна обрати декоративні планки з цінних порід дерева 'Fineline Stream' або 'Fineline Pur'. Для обох варіантів передбачена акцентна вставка в кольорі Оксид Срібла.

SPORT LINE.

Динамічний чорний глянець яскравих елементів дизайну відразу дає зрозуміти, що є головним для BMW Sport Line. Ледве глянувши на червоне градуювання в стилі хронометра на спідометрі та тахометрі, ви проймаєтеся очікуванням динамізму від майбутньої поїздки.

Дизайн кузова

Пакет Sport Line оснащений 17-дюймовими легкосплавними дисками Star-spoke. У якості опції можливе оснащення 18-дюймовими легкосплавними дисками Double-spoke 384.
Частину переднього та заднього бамперів, торцеву поверхню восьми ексклюзивно оформлених ребер решіток радіатора, корпуси зовнішніх дзеркал покрили динамічним глянсово-чорним кольором. Випускну трубу також оздобили в блискучий чорний хром.
Напис «Sport» на боках покликаний нагадати про особливу спортивність пакета Sport Line.

Салон

В рамках пакета Sport Line салон отримує підкреслено спортивний вигляд. Враження створюється відразу при вигляді молдингів порогів з написом «BMW Sport» та контрастного поєднання чорного та червоного. У спортивних сидіннях з розвиненим рельєфом, які отримали тканинну оббивку 'Track' в антрацитному кольорі, чудово виглядають акцентні червоні або сірі вставки. Крім цієї ексклюзивної пропозиції можливий вибір інших варіантів оббивки: в поєднанні тканина/шкіра 'Breeze' устричного кольору з темно-устричними та антрацитовими акцентами, з чорної шкіри з червоними акцентами та без них, зі шкіри устричного кольору з темно-устричними акцентами, зі шкіри кольору Червоний Корал з чорними акцентами, зі шкіри 'Dakota' кольору Терра.
Для шкіряного червоного кермового колеса можливий вибір контрастного червоного або чорного рядка. Враження особливої спортивності салону посилюється декоративними чорними глянсовими планками з червоним акцентом.
Також виділяються такі компоненти як помаранчево-червоне/біле підсвічування салону, що перемикається, та комбінація приладів, яку прикрашають червоні акцентні кільця та червоне градуювання стрілочних приладів в стилі хронометра. Автомобільний ключ з червоним карабіном служить органічним доповненням до пакета Sport Line.
У пакеті Sport Line можливий вибір декоративних планок. Ви можете віддати перевагу алюмінію з акцентною вставкою в кольорі Червоний Корал, Чорний, Оксид Срібла або цінним породам дерева 'Fineline Stream' та 'Fineline Pur' з акцентною вставкою в кольорі Оксид Срібла.

LUXURY LINE.

Лінією оздоблення Luxury Line підкреслюється ексклюзивність стилю BMW 2 серії як в екстер’єрі, так і в інтер’єрі автомобіля.

Дизайн кузова

Приголомшливе враження від пакета оздоблення Luxury Line створюється 17-дюймовими легкосплавними дисками Y-spoke 380, решіткою радіатора BMW з одинадцятьма хромованими ребрами, особливими елементами дизайну переднього та заднього бампера, блискучою хромованою насадкою випускної труби. Вони гармонійно відповідають сучасному вигляду автомобіля.
Нагадуванням про витонченість та розкіш автомобіля у виконанні Luxury Line служать бічні логотипи Luxury.

Салон

Приголомшливий стиль салону у виконанні Luxury Line формують ретельно підібрані деталі оздоблення, такі, як накладки на пороги з алюмінію з написом «BMW Luxury» або декоративні планки з дерева 'Fineline', які отримали матову акцентну вставку в кольорі Оксид Срібла. Виняткова атмосфера розкоші в світлому салоні підтримується оббивкою сидінь високоякісною шкірою Dakota устричного кольору з темно-устричними акцентами.
Опціональним пакетом освітлення, в якому підсвічування представлене білим або приглушено помаранчевим, салон огортається делікатним світлом.
Одна з відмінних рис оздоблення Luxury Line – автомобільний ключ в чорному кольорі, який отримав елегантну хромовану вставку.

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW.

З оригінальними аксесуарами BMW ви зможете підкреслити спортивну маневреність BMW 2, зробити його ще більш гнучким та універсальним. Ознайомтеся тут з асортиментом, що містить практичні високоякісні вироби.

Задній тримач для велосипедів

Монтаж велосипедного багажника в новому привабливому дизайні BMW Group на кульову головку тягово-зчіпного пристрою дозволить вам перевозити два звичайних або електричних велосипеди. Зі зручною функцією відкидання спрощується доступ до задньої частини автомобіля. За відсутності необхідності в тримачі для велосипедів він складається до дуже компактного розміру. Також можна встановити додаткову секцію, щоб перевозити третій велосипед.

Всепогодні килимки Sport

Брудовідштовхуючі та водозахисні властивості всепогодних килимків з пакета Sport Line дозволяють надійно захистити салон. Дизайн килимків нагадує про динамічність автомобіля. Всепогодні килимки доступні в декількох кольорах, відповідно до різних ліній оздоблення салону. Вони розраховані на подальшу повну переробку.

Адаптер Snap-in

З адаптером Snap-In вам доступні надійне та стабільне підключення, інтегрована функція швидкої зарядки для мобільних телефонів Apple, Nokia, Motorola, Samsung, Sony та RIM/BlackBerry. За рахунок безконтактного з’єднання з антеною підвищується якість передачі/прийому сигналу, знижується інтенсивність електромагнітного випромінювання в салоні. Можливість інтегрувати додатки зі смартфона до бортової системи BMW залежить від оснащення автомобіля, типу адаптера Snap-In, моделі телефону.

Система BMW Click & Drive

В системі BMW Click & Drive реалізована нова модульна концепція тримачів. Комплект складений з базового кронштейна та змінних утримуючих рамок. Це дозволяє однаково зручно закріплювати в тримачі смартфон Samsung Galaxy, iPhone або навігатор BMW Portable Navigation. Досить простого замикання для приєднання відповідної знімної рамки до базового кронштейна.
Завдяки системі BMW Click & Drive надійне встановлення та зарядка в автомобілі смартфона, портативного навігатора здійснюються легко. Клейка основа дозволяє прикріпити базовий кронштейн до лобового скла, природно вписавши його до салону вашого BMW. Зарядка вашого мобільного телефону або портативного навігатора безпосередньо в салоні автомобіля здійснюється за допомогою вбудованого інтерфейсу USB.
Модульна конструкція, що складається з базового кронштейна та змінних утримуючих рамок, забезпечує можливість зміни моделі смартфона. При такій гнучкості запропонованого рішення вона може ефективно використовуватися протягом тривалого часу.

Адаптер USB для користування мультимедійними функціями

За допомогою адаптера USB для користування мультимедійними функціями ви без проблем підключаєте до аудіосистеми автомобіля Apple iPod™/iPhone™, програвач MP3, смартфон будь-якого виробника. Це забезпечується вбудованим USB-інтерфейсом. Керувати зручно за допомогою багатофункціонального кермового колеса, контролера iDrive, радіоприймача.

BMW Junior Seat 1

Використання сидіння Junior Seat групи 1 видається оптимальним при віці дитини від 10 місяців до 3,5 років та вазі 9-18 кг. Сидіння складається з двох елементів: чаші з 5-точковою системою пасків безпеки та бази ISOFIX, яка підходить для сидінь Baby Seat 0+ та Junior Seat 1.
Чаша сидіння може бути зафіксована в автомобілі разом з базою ISOFIX. Варіанти встановлення сидіння: «обличчям вперед» або «обличчям назад», що забезпечує більшу безпеку для дитини. Вбудовані в чашу сидіння комфортні та безпечні повітряні подушки захистять голову дитини в разі бокового удару. Пристібати п’ятиточковий пасок безпеки просто – діє магнітна фіксація. Регулювати висоту зручно однією рукою. Можливий вибір кольорів: чорного/антрацитового, чорного/синього.

Система Travel & Comfort, плічка для одягу

Спеціальні плічка дозволяють перевозити одяг, не мнучи. Від’єднавши плічка від контейнера, ви зможете переносити одяг. В основу модульної системи Travel & Comfort покладено елемент, що купується окремо, – базовий кронштейн. Його легко закріпити між штирями підголівника, щоб потім доповнити плічками, складним столиком, універсальним гачком, тримачем для Apple iPad™.

Футляр для ключа M Sport

Для виготовлення футляра для ключа M Sport використовується високоякісна шкіра. Металева пряжка полегшує вилучення ключа. Футляр для ключа M Sport вашого BMW надійно зберігає вміст, не допускає забруднення та попадання вологи, механічного пошкодження, зберігаючи його працездатним. Різне кольорове оформлення футляра відповідає різним лініям оздоблення. Наприклад, футляр Sport доступний в чорному та червоному кольорах.