Сервіси та додатки BMW 2 серії

Із задоволенням за кермом

ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ. СВОБОДА НАЗАВЖДИ.

Інтелектуальні сервіси та додатки BMW ConnectedDrive в BMW 2 серії Купе.

Призначення інтелектуальних сервісів BMW ConnectedDrive – допомогти водієві у виборі власного шляху, надати можливість займатися тим, чому віддаєш перевагу. Вони дозволяють вашому BMW 2 серії Купе перетворитися в ідеального партнера, з яким так чудово нескінченно насолоджуватися свободою.

СЛУЖБИ CONNECTED DRIVE.

Пакет послуг BMW ConnectedDrive надає під час перебування в дорозі доступ до численних інформаційних, розважальних, сервісних пропозицій. У нього входить і сервіс BMW Online, за допомогою якого можна отримувати свіжі дані про погоду, новини, прив’язані до місця розташування, виконувати онлайн-пошук та працювати з офісними додатками. Можливе комбінування деяких послуг, наприклад, веб-камер та інформації щодо паркування, туристичних та готельних путівників.
Ця опція також дозволяє необмежено користуватися зручними та надійними додатками для смартфонів, наприклад, BMW Connected. Системи та функції в складі пакета BMW ConnectedDrive, представлені в чималій кількості, дозволять отримувати більше задоволення під час поїздок вашим BMW.

МУЛЬТИМЕДІЙНА ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНА ОНЛАЙН-СИСТЕМА.

Розважальна онлайн-система в вашому BMW в змозі запропонувати вам музичні композиції, які будуть доречні в будь-якій ситуації, на будь-якій дорозі та в будь-якому настрої. Не користуючись жодними іншими пристроями, навіть смартфоном, ви отримуєте можливість прямого та необмеженого доступу до 18 з гаком мільйонів треків. Розважальна онлайн-система в вашому BMW допускає створення власного облікового запису, який надає відповідний провайдер BMW, наприклад, Napster.

На території шести європейських країн (Великобританія, Нідерланди, Німеччина, Франція, Італія, Іспанія) використання розважальної онлайн-системи в вашому BMW не потребує додаткової оплати.
Необхідна умова для користування – наявність пакета послуг BMW ConnectedDrive та навігаційної системи Professional.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНУ ОБСТАНОВКУ В РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ.

Маючи в своєму розпорядженні своєчасно видані системою надання інформації про дорожньо-транспортну обстановку в режимі реального часу (RTTI) відомості, ви чітко уявляєте собі ситуацію на дорогах. Передбачається надання точних відомостей практично в режимі реального часу про дорожні затори, час їх виникнення та тривалість.
Для складання даних система користується такими джерелами: інформацією про переміщення мобільних телефонів в стільникових мережах, GPS-даними парків транспортних засобів, додатками для смартфонів, поліцейськими звітами. Ступінь достовірності аналізу даних такий, що місце розташування затору вказується з точністю в межах декількох метрів.
Система RTTI видає в режимі реального часу відомості, що характеризують поточну ситуацію, що відносяться до автомагістралей, швидкісних та звичайних доріг, безлічі міських маршрутів. При цьому надаються рекомендації щодо зручних альтернативних варіантів проїзду.
Необхідна умова для користування системою RTTI – наявність пакета послуг BMW ConnectedDrive.

КОНСЬЕРЖ-СЕРВІС.

Службою BMW ConnectedDrive надається можливість з’єднання водія зі співробітником контактного центру BMW, щоб той під час поїздки виступив в якості особистого помічника. В рамках консьєрж-сервісу співробітником контактного центру BMW підбирається необхідна інформація за вашим запитом щодо пошуку, наприклад, ресторану, найближчого банкомату, цілодобової аптеки. Знайдена адреса пересилається безпосередньо до навігаційної системи вашого автомобіля.

Консьєрж-сервіс надає можливість замовлення столика в ресторані, бронювання готельного номера. Функція не прив’язана до вашого мобільного телефону, доступ до неї цілодобовий в країні проживання та за кордоном, що не вимагає додаткової плати.
Необхідна умова для користування – наявність пакета послуг BMW ConnectedDrive.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ЕКСТРЕНИЙ ВИКЛИК.

За допомогою інтелектуального екстреного виклику забезпечується в режимі 24/7 оперативне отримання допомоги в надзвичайних ситуаціях. При перебуванні за кордоном допомогу надають на вашій рідній мові спеціально підготовлені співробітники. Якщо трапиться серйозна аварія, що викликає спрацьовування подушок безпеки або переднатягувачів пасків безпеки, інтелектуальною системою автоматично направляється виклик.
Для передачі до контактного центру BMW необхідних даних, наприклад, про точне місцезнаходження автомобіля, ступінь тяжкості аварії, можливі травми водія та пасажирів, не потрібно використовувати мобільний телефон. Для цього передбачена інтегрована в автомобіль SIM-карта.
Відомості про подію передаються співробітниками контактного центру найближчому до місця аварії відділенню рятувальної служби. До прибуття аварійних служб співробітники контактного центру надають посильну підтримку постраждалим через телефон.
Можлива активація екстреного виклику вручну, що використовується, наприклад, для надання допомоги іншим учасникам дорожнього руху.

ІНТЕРНЕТ.

Використання опції «Інтернет» дозволяє вивести на дисплей управління в автомобілі BMW сторінки веб-сайтів. Для простого та зручного введення адреси служать контролер iDrive, список обраних сайтів. Тариф на передачу даних в рамках опції – безлімітний на території країни, міжнародний роумінг не надається. Користування Інтернетом з дисплея можливе, якщо швидкість руху не перевищує 4 км/год.
Необхідна умова для користування – наявність пакета послуг BMW ConnectedDrive.