Із задоволенням за кермом

THE 2

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС BMW 2 СЕРІЇ ГРАН КУПЕ: МОДЕЛІ ТА ВАРІАНТИ

Новим BMW 2 серії Гран Купе задані підвищені стандарти для свого класу. Ознайомтеся з деталями прогресивного дизайну спортивного купе, що має такі примітні особливості як безрамкові двері.

ДИЗАЙН.

Особливості екстер’єру та інтер’єру BMW 2 серії Гран Купе.

У новому BMW 2 серії Гран Купе колеса розміром до 19 дюймів виглядають надзвичайно легкими. Не можна не звернути уваги на відмінну решітку радіатора BMW, світлодіодні фари та задні фари, безкаркасні двері, потужні плечі та спортивну задню частину. Атмосфера салону наповнена динамікою та ексклюзивністю, чому сприяють внутрішнє оздоблення з підсвічуванням, опціональні спортивні сидіння, кабіна, зорієнтована на водія. Водієві доступна вся необхідна інформація, адже у його розпорядженні знаходяться два 10,25-дюймових дисплея з Live Cockpit Professional та проекційний дисплей BMW.

ДИНАМІКА РУХУ.

Технології двигуна, трансмісії та ходової частини BMW 2 серії Гран Купе.

Клас компактних автомобілів отримав нові стандарти. BMW 2 серії Гран Купе демонструє раніше небачену маневреність, що забезпечується динамічним обладнанням: адаптивною підвіскою, трансмісією з подвійним зчепленням, повним приводом xDrive. Додайте до цього потужні високоефективні бензинові та дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo. Стає абсолютно ясно, чому BMW 2 серії Гран Купе завжди на очах, вселяючи виняткову впевненість у своїх можливостях в кожній поїздці.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОМФОРТУ.

Інноваційні технології в BMW 2 серії Гран Купе.

Витрата палива та викиди СО2.

BMW M235i xDrive Гран Купе:
Витрата палива в л/100 км (у поєднанні): 7,6-7,5
Викиди СО2 в г/км (у поєднанні): 173-172

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 та споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (ЄC) № 715/2007 у редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля у базовій комплектації, пропонованого на ринку Німеччини, а діапазон значень вказаний з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків та типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви 1999/94/ЄC та чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива та точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html