Із задоволенням за кермом

THE 4

НОВИЙ BMW M440i xDRIVE COUPE: УСІ ОСОБЛИВОСТІ

Спортивне купе з неприборканим характером диктує моду. Дизайн BMW M440i xDrive Coupe впізнаваний, традиції баварського автомобілебудування зберігаються. До його дизайну внесено ексклюзивні риси, властиві сімейству М, представників якого незмінно зустрічають із захопленням: колір «Сірий Церій» обрали для фарбування елементів кузова.

Кожна поїздка у спортивному купе приносить позитивні емоції від поєднання елегантної потужності з чудовими динамічними характеристиками.

НОВІ ГРАНІ ДИНАМІКИ

ПОЗНАЙОМТЕСЯ З ОСОБЛИВОСТЯМИ СПОРТИВНОГО BMW M440I XDRIVE COUPE.

01

ЗМУШУЄ СЕРЦЕ БИТИСЯ ЧАСТІШЕ

01

ЗМУШУЄ СЕРЦЕ БИТИСЯ ЧАСТІШЕ

6-ЦИЛІНДРОВИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН BMW TWIN POWER TURBO BMW M440I XDRIVE COUPE.

BMW M440i xDrive Coupe не знає компромісів: це доводить вражаюча потужність 6-циліндрового бензинового двигуна BMW TwinPower Turbo, крутний момент якого ефективно передається на колеса за допомогою ідеально налаштованих компонентів ходової частини.

02

ЛОСКОЧЕ НЕРВИ

02

ЛОСКОЧЕ НЕРВИ

НЕПОВТОРНА ДИНАМІКА BMW M440I XDRIVE COUPE.

BMW M440i xDrive Coupe об'єднує вражаючий розгін із чудовою маневреністю та високим рівнем комфорту спортивної моделі. Поєднання підвіски M, спортивного диференціала M, 8-ступінчастої спортивної коробки передач Steptronic і спортивного рульового керування зі змінним підсиленням подарує нові яскраві емоції в кожній поїздці.

03

АВТОМОБІЛЬ ВИСОКОЇ ЯКОСТІ

03

АВТОМОБІЛЬ ВИСОКОЇ ЯКОСТІ

ВИРАЗНІ ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ BMW M440I XDRIVE COUPÉ В КОЛЬОРІ CERIUM GREY.

Ексклюзивний дизайн і рельєфні форми кузова. Окантовка характерної решітки радіатора, корпусу зовнішніх дзеркал заднього виду та елементи оздоблення повітрозабірників кольору «Сірий Церій» підкреслюють спортивні гени та ексклюзивний характер моделі.

04

ЗРОБІТЬ СВІЙ ВИБІР

04

ЗРОБІТЬ СВІЙ ВИБІР

ЕЛЕГАНТНИЙ ТА СПОРТИВНИЙ ІНТЕР'ЄР BMW M440I XDRIVE COUPE.

Інтер'єр BMW M440i xDrive Coupe втілює елегантність і атлетичність. Спортивні сидіння з вираженою бічною підтримкою зазвичай установлюються в моделях купе, а вузька приладова панель додатково посилює відчуття спортивності. Її прості та лаконічні форми підкреслюють орієнтованість на водія.

ВАРІАНТИ ДИЗАЙНУ BMW M440i xDRIVE COUPE.

Витрата палива та викиди СО2 BMW M440i xDrive Coupé.

BMW M440i xDrive Coupé (1):
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 7.8
Викиди СО2 в г/км (у змішаному циклі): 178

Значення транспортних засобів, позначених (1), є попередніми.

Показання значення витрати палива, викидів CO2 і енергоспоживання були визначені відповідно до Європейського регламенту (ЄС) 715/2007 у версії, що діє на момент офіційного затвердження типу. Цифри стосуються транспортного засобу з базовою конфігурацією в Німеччині, і показаний діапазон враховує додаткове обладнання та різні розміри коліс і шин, доступних на обраній моделі.

Специфікації ефективності CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/9/EC та Європейського регламенту в його чинній редакції. Показані значення ґрунтуються на витраті палива, значеннях CO2 та енергоспоживанні відповідно до циклу NEDC.

Додаткову інформацію про офіційну витрату палива та викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Довіднику з витрати палива, викидів CO2 та споживаної потужності для нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів і за адресою https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.