Із задоволенням за кермом

THE M5

НОВІ АВТОМОБІЛІ BMW M 5 СЕРІЇ: ВСІ КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ.

BMW M5 Competition, BMW M5 і BMW M550i xDrive седан.

Автомобілі BMW 5 серії седан M чудово поєднують у собі типовий спортивний стиль M з комфортом і елегантністю бізнес-седана. Відкрийте для себе три унікальні автомобілі М із сильною особистістю: маючи максимальну потужність 460 кВт (625 к.с.) і оптимізовану під продуктивність конфігурацію шасі, BMW M5 Competition з приводом M xDrive є безумовним лідером в області найвищої продуктивності. Високопродуктивний спортивний седан візуально підкреслює це численними дизайнерськими особливостями в глянцевому чорному кольорі. На додаток до приводу M xDrive, розрахованому на максимальне зчеплення з дорогою і динаміку, BMW M5 має шасі, яке задовольняє будь-які вимоги, що пред’являються до спортивного комфорту на далеких дистанціях. У поєднанні з 8-циліндровим двигуном M потужністю 441 кВт (600 к.с.) досягається динаміка руху, яка характеризується потужністю та маневреністю. Тріо доповнює седан BMW M550i xDrive: спортивний седан BMW 5 серії має потужність 390 кВт (530 к.с.) і вражає особливо збалансованим поєднанням спортивності, комфорту та ефективності.

ОСОБЛИВОСТІ BMW M5 COMPETITION І BMW M5.

Натисніть для ознайомлення з винятковою продуктивністю та спортивним ексклюзивним дизайном.

01

460 кВт (625 к.с.) ВИСОКОПРОДУКТИВНИЙ M ДВИГУН.

01

460 кВт (625 к.с.) ВИСОКОПРОДУКТИВНИЙ M ДВИГУН.

BMW M TwinPower Turbo 8-циліндровий бензиновий двигун BMW M5 Competition.

4,4 л V8-двигун BMW M5 Competition розвиває потужність 460 кВт (625 к.с.) і колосальний крутний момент 750 Нм. Обладнаний впорскуванням високого тиску 350 бар, двома високодинамічними турбокомпресорами TwinScroll, непрямим проміжним охолодженням і поперечноциліндровим блоком випускних газів для оптимального відгуку, високообертний двигун M незмінно орієнтований на високу продуктивність – для видатного пришвидшення і тривалої роботи у всьому діапазоні швидкостей.

02

ЗАХОПЛЮЮЧА ДИНАМІКА ТА МАНЕВРЕНІСТЬ.

02

ЗАХОПЛЮЮЧА ДИНАМІКА ТА МАНЕВРЕНІСТЬ.

Привід і підвіска BMW M5 Competition і BMW M5.

Від оптимізованої за продуктивністю повнопривідної трансмісії M xDrive з активним диференціалом M і багатофункціональної підвіски M, яка адаптується до 8-ступінчастої трансмісії M Steptronic зі змінними параметрами перемикання передач: спортивні седани BMW M5 Competition і BMW M5 мають справжні гени автоспорту і максимальної динаміки руху, яка характеризується максимальною точністю , маневреністю та стійкістю руху.

03

СПОРТИВНИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД.

03

СПОРТИВНИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД.

Потужний, спортивний дизайн зовнішнього вигляду BMW M5 Competition і BMW M5.

Відмінний M дизайн BMW M5 об’єднує у собі чіткі лінії та атлетичні пропорції з виразом чистої динаміки. Високоефективний характер спортивного седана візуально підкреслюється елементами дизайну М, такими як характерний дизайн решітки радіатора М з тривимірними подвійними переділами, аеродинамічно оформлені зовнішні дзеркала заднього виду М або подвійні випускні труби М.

04

ВИСОКОКЛАСНИЙ ІНТЕР’ЄР.

04

ВИСОКОКЛАСНИЙ ІНТЕР’ЄР.

Спортивний, розкішний інтер’єр BMW M5 Competition і BMW M5.

Бізнес-лаундж з атмосферою перегонового спорту: Інтер’єр BMW M5 Competition і BMW M5 поєднує у собі простір і комфорт седана преміум-класу з ергономікою спортивного автомобіля, орієнтованою на водія. Особливості M, такі як селектор передач M з перемикачем Drivelogic для регулювання трансмісії, багатофункціональні сидіння M з підсвічуванням емблеми M5 або кермове колесо M зі шкіри з підкермовими пелюстками перемикання передач і червоні кнопки M1 і M2 доповнюють спортивний інтер’єр.

« Екстер’єр нового BMW M5 передає потужність і елегантність, аеродинамічну вишуканість і легкість. Його впевненість у собі і вражаючі якості видно з усіх боків. »
Маркус Сирінг, начальник конструкторського відділу, BMW M Automobile

460 кВт/625 к.с.

8-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo в BMW M5 Competition – найпотужніший двигун, який був розроблений BMW M GmbH для серійного автомобіля. 4,4-літровий двигун потужністю 460 кВт (625 к.с.) вражає своєю прямою, швидкою віддачею, лінійними характеристиками потужності і стабільно високим крутним моментом навіть на низьких обертах двигуна. Оснащений прямим впорскуванням під високим тиском, двома високодинамічними турбокомпресорами TwinScroll і випускним колектором, що охоплює весь блок циліндрів, високопродуктивний агрегат з оптимізованою вагою є яскравим прикладом як на дорозі, так і на перегоновому треку: 750 Нм крутний момент, від 0 до 100 км/год за 3,3 секунди і від 0 до 200 км/год за 10,8 секунди.

ОСОБЛИВОСТІ СЕДАНА BMW M550i xDRIVE.

Привід, динаміка руху та дизайн седана BMW M550i xDrive.

01

8-ЦИЛІНДРОВИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН BMW M TWINPOWER TURBO.

01

8-ЦИЛІНДРОВИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН BMW M TWINPOWER TURBO.

За рахунок 390 кВт (530 к.с.) і 750 Нм крутного моменту забезпечує видатну ефективність.

Двигун BMW M TwinPower Turbo V8 седана BMW M550i xDrive – це високотехнологічна силова установка, яка вражає своєю витривалістю, крутним моментом і високими технічними характеристиками. Це забезпечується, серед іншого, повністю регульованою системою управління клапанами Valvetronic, ефективним безпосереднім впорскуванням бензину і двома турбокомпресорами, компактно розташованими між блоками циліндрів.

02

АДАПТИВНА ПІДВІСКА М PROFESSIONAL.

02

АДАПТИВНА ПІДВІСКА М PROFESSIONAL.

Точна динаміка руху в будь-якій ситуації.

Седан BMW M550i xDrive володіє динамічними характеристиками водіння, які характеризуються маневреністю і точністю. Це зумовлено ідеально підібраними компонентами приводу і підвіски, такими як підвіска Adaptive M Professional з інтегрованим активним кермовим управлінням, опущеним на 10 мм, яка постачається опціонально, і інтелектуальною системою повного приводу xDrive.

03

АТЛЕТИЧНИЙ ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ.

03

АТЛЕТИЧНИЙ ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ.

Завдяки вражаючим особливостям дизайну, таким як новий передній і задній бампери.

Екстер’єр седана BMW M550i xDrive передає потужність і сучасний спортивний дух з усіх боків. Сучасна подвійна решітка радіатора разом з вузькими L-подібними світловими трубками і збільшеними повітрозабірниками утворює динамічну передню частину. Спортивне враження продовжує плавний бічний вид з вражаючими 20-дюймовими легкосплавними колесами до задньої частини з заднім спойлером M і двома трапецієподібними випускними трубами в чорному хромованому кольорі.

04

СУЧАСНИЙ І ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ.

04

СУЧАСНИЙ І ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ.

З індивідуально налаштованими спортивними сидіннями для водія і переднього пасажира.

Інтер’єр седана BMW M550i xDrive пропонує ідеальний баланс між спортивною спрямованістю водія і сучасною елегантністю. З ергономічно оптимізованим обладнанням, таким як спортивні сидіння для водія і переднього пасажира, шкіряне кермове колесо M і панель управління BMW Live Professional з двома 12,3-дюймовими дисплеями, також гарантується підвищений комфорт і враження, як і при їзді на спортивному автомобілі.

Витрата палива та викиди CO2

BMW M5 Competition:
Витрата палива в л/100 км (комбінований): 10,6
Викиди CO2 в г/км (комбінований): 242

BMW M5:
Витрата палива в л/100 км (комбінований): 10,6
Викиди CO2 в г/км (комбінований): 242

Седан BMW M550i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (комбінований): 10,0-9,7
Викиди CO2 в г/км (комбінований): 229-221

Офіційні дані про витрату палива, викиди CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до запропонованого порядку вимірювання VO (EU) 715/2007 у чинній редакції. У специфікаціях враховуються відмінності в обраних розмірах коліс і шин для ширини прольоту. Для цього автомобіля можуть застосовуватися значення, відмінні від зазначених тут, для оцінки податків та інших зборів, пов’язаних з транспортним засобом, які (також) враховують викиди CO2. На ілюстраціях відображене додаткове обладнання. Представлені дані були визначені на основі нового циклу випробувань WLTP/Всесвітнього циклу узгоджених випробувань транспортних засобів в полегшених умовах і розраховані для цілей зіставлення в NEFZ/новому європейському їздовому циклі. 

Додаткову інформацію про офіційну витрату палива та офіційні викиди CO2 нових легкових автомобілів можна знайти в «Керівництві з витрати палива, викидів CO2 і споживання енергії новими легковими автомобілями», яке можна безкоштовно отримати за адресою: https://www.dat.de/co2/.