BMW eDrive.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ. ДИНАМІЧНИЙ.
ЕЛЕКТРИЧНИЙ.

BMW eDrive.

Концепція електроприводу BMW eDrive пропонує максимальне задоволення від водіння, а крім того, рух відбувається майже безшумно і без локальних шкідливих викидів. Три основних компоненти BMW eDrive: електродвигун, високоефективна літій-іонна батарея і інтелектуальна система управління енергією.

МОБІЛЬНІСТЬ, ЗВЕРНЕНА У МАЙБУТНЄ, ЗАВДЯКИ BMW EDRIVE.

Концепція BMW eDrive забезпечує вражаючу динаміку. Завдяки поєднанню електродвигуна, високоефективної літій-іонної батареї і системи інтелектуального управління енергією, вона забезпечує захоплююче задоволення від водіння і стрімке прискорення. А коли рух відбувається тільки на електротязі, повністю відсутні шкідливі викиди.

Електродвигун

Електродвигун - інноваційна розробка BMW Group, що є невід'ємною частиною електромобілів BMW. При повністю зарядженій акумуляторній батареї він дозволяє проходити, наприклад, BMW X5 з системою eDrive, до 30 кілометрів на електриці. Це означає, що можна здійснювати більшість повсякденних поїздок без локальних шкідливих викидів. Залежно від вимог електродвигун може також використовуватися для різких коротких прискорень, наприклад, при обгоні.

Високоефективна літій-іонна батарея

Всі автомобілі BMW з технологією eDrive отримують енергію для руху на електриці від високоефективного літій-іонного джерела. Такі батареї оснащуються системою охолодження, яка постійно підтримує оптимальну робочу температуру, за рахунок чого підвищуються віддача і термін служби батареї. Зарядка можлива скрізь, де є джерело електроенергії. Підходить навіть звичайна 230-вольтна розетка побутової електромережі.

Інтелектуальне керування енергією

Найвища економічність і динаміка - основне завдання системи інтелектуального управління енергією гарантувати обидва ці параметри. Крім того, ця система управляє функціями BMW EfficientDynamics, які спеціально адаптовані для приводу з синхронним електродвигуном.

Інтелектуальне управління енергією оптимізує ефективність електроприводу і високопотужної батареї завдяки використанню прогнозуючої стратегії. Для розрахунку оптимального моменту початку руху на електриці або заряду батареї використовуються дані навігаційної системи. Це робиться заздалегідь з урахуванням найбільш підходящого маршруту і умов руху. Завдяки цьому вдається заощадити до 10 відсотків енергії, що дає можливість долати на електротязі більшу відстань.

Система рекуперації енергії гальмування гарантує, що кінетична енергія, що вивільняється під час уповільнення, зберігається в високоефективній літій-іонній батареї, після чого електроенергія доступна в будь-який момент для поліпшення динаміки автомобіля.

Натискання кнопки "ECO PRO" переводить всі системи автомобіля в режим заощадження енергії, що забезпечує її інтелектуальне накопичення і використання. Для цього система інтелектуального управління енергією знижує витрату енергії на функції комфорту з урахуванням потреб водія. Крім того, на контрольний дисплей виводяться поради водію по економічному водінню для максимального збільшення запасу ходу.

BMW X5 З СИСТЕМОЮ eDRIVE.

BMW X5 40e - один з перших автомобілів SAV (Sports Activity Vehicle) компанії BMW, в якому система інтелектуального повного приводу BMW xDrive використовується спільно з інноваційною плагін-гібридною системою BMW. Завдяки цьому поєднанню автомобіль не тільки зберігає типову для бренду спортивність і преміальність, а й демонструє високу економічність і екологічну чистоту.

Дізнайтеся більше про BMW X5 з системою eDrive 

Витрата палива в змішаному циклі, л / 100 км:

3,4-3,3

Викиди CO2 в змішаному циклі, г / км:

78-77

Споживання електроенергії в змішаному циклі, кВт / 100 км:

15,4-15,3

BMW i- МРІЯ СТАЄ РЕАЛЬНІСТЮ.

BMW i8. Спорткар майбутнього.

BMW i8 готовий зробити революцію в своєму класі. Як перший спортивний автомобіль з витратою палива і рівнем викидів на рівні компактного автомобіля.

Дізнайтеся більше про BMW i8

BMW i3. Електричний і електризуючий.

BMW i3 змінює уявлення про сталу мобільність: При повністю електричному приводі він може похвалитися не тільки відсутністю шкідливих викидів, а й дивовижною маневреністю, а також здатністю приносити задоволення від водіння.
Викиди CO2 в змішаному циклі, г / км: 0
Споживання електроенергії в змішаному циклі, кВтг / 100 км: 12,9

Дізнайтеся більше про BMW i3

ЗАРЯДКА.

Від простої зарядки біля будинку і на зарядних станціях мережі ChargeNow до послуг Assistance Services - концепція зарядки автомобілів BMW робить електромобільність зручною і доставляє задоволення в повсякденному житті.

Зарядка вдома

Електромобілі мають багато переваг у порівнянні з їх звичайними "побратимами", однією з яких є можливість мати "повний бак" щоранку. Це пояснюється тим, що їх можна легко заряджати в домашніх умовах за допомогою звичайного електричного дроту. Процес стає ще більш швидким і зручним за допомогою пристрою BMW i "Wallbox": ця зарядна станція для установки на стіні вашого будинку підвищує силу струму, і тим самим зменшує час зарядки, а також прекрасно відповідає дизайну автомобілів BMW.

Зарядка в дорозі на станціях мережі ChargeNow

Мережа ChargeNow пропонує доступ до суспільних зарядних станцій партнерів BMW i. Для забезпечення простого і оптимального використання різних пропозицій і технологій BMW i включила в мережу ChargeNow велику кількість провайдерів. Доступ до зарядних станцій мережі ChargeNow здійснюється по карті ChargeNow. В кінці місяця за допомогою карти ChargeNow Ви отримуєте звіт з докладним описом Ваших операцій із зарядки. Завдяки функції BMW i ConnectedDrive всі доступні зарядні станції відображаються за допомогою послуг BMW i ConnectedDrive на екрані системи навігації.

www.chargenow.com

Стан зарядки

Завдяки програмам "BMW i Remote" і "My BMW Remote for plug-in-hybrids" Ви можете зручно контролювати рівень зарядки в реальному часі за допомогою смартфона. Крім того, дані про запас ходу на електриці і рівень заряду батареї Вашого BMW можна в будь-який момент дізнатися за допомогою програми Remote App. Віддалене управління може використовуватися для складання розкладу зарядки за допомогою тижневого таймера, а також для включення системи клімат-контролю, яка буде створювати відповідний мікроклімат в салоні ще до початку поїздки.

BMW ACTIVE HYBRID.

За допомогою технологій BMW EfficientDynamics BMW постійно встановлює нові стандарти в області динамічності та ефективності. Моделі BMW ActiveHybrid - видатні приклади того, як інтелектуальне управління енергією гарантує досконалу взаємодію двигуна внутрішнього згоряння та електродвигуна.

При цьому необхідну підтримку надає високоефективна літій-іонна батарея. Взаємодія компонентів координується інтелектуальною гібридною системою. В результаті повні гібриди пропонують максимальну ефективність при високій динаміці.

Витрата палива і викид CO2.

Дані, що відносяться до витрат палива і викиду CO2, залежать від обраних коліс і шин.
Дані відносяться до базової моделі з трансмісією, що входить в базове оснащення.
Додаткову інформацію про офіційні дані по витрату палива і викиди CO2 нових автомобілів можна знайти в "Посібнику по витрати палива і викидам CO2 для нових автомобілів", що надається безкоштовно у всіх підприємствах роздрібної торгівлі та компанією DAT (Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth -Str). 1, 73760 Ostfildern, Germany