Із задоволенням за кермом

THE 2

BMW M235i xDRIVE ГРАН КУПЕ В ДЕТАЛЯХ: МОДЕЛІ ТА ОБЛАДНАННЯ

Метою розробників нового BMW M235i xDrive Гран Купе було не розширення сегмента, а створення лідера для нього. Ознайомтеся з детальними даними, які характеризують виняткову динаміку водіння, потужний 4-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo, провокаційний дизайн з ексклюзивними деталями M серії, застосованими в екстер’єрі та в кабіні, орієнтованій на водія.

ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ.

Особливі риси в екстер’єрі та інтер’єрі BMW M235i xDrive Гран Купе.

Спортивний характер BMW M235i xDrive Гран Купе простежується і в зовнішньому вигляді, і в салоні. Кожна деталь пройнята безкомпромісною динамікою. Спортивний характер обумовлений багато в чому застосуванням аеродинамічного пакету М та ексклюзивних деталей М в кольорі Cerium Grey. Атлетичний вигляд задається відмінними особливостями автомобіля – решіткою радіатора BMW в сітчастому дизайні, оздобленням випускної системи, заднім спойлером М. Вони вигідно відтіняють м’язисті форми, контури спортивного купе. У салоні атмосфера максимальної продуктивності задається спортивними сидіннями М та педалями М.

ПАКЕТ M PERFORMANCE.

Прояву спортивного потенціалу автомобіля та забезпеченню максимальних характеристик прискорення сприяє пакет M Performance. Динаміка водіння збільшується з огляду на зниження ваги. Виконання відмінних елементів дизайну в чорному кольорі та 18-дюймові легкосплавні колісні диски дають візуальне уявлення про застосування пакета M Performance.

BMW M235i xDrive.

4-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo BMW M235i xDrive Гран Купе

Особлива потужність 4-циліндрового бензинового двигуна M TwinPower Turbo в BMW M235i доставляє приголомшливе задоволення від водіння спортивного автомобіля. Двигун вирізняють нові поршні, більший турбонагнітач, оптимізований розподіл повітря, що всмоктується, високопродуктивний комплект охолодження, випускна система М.

ЯК ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ ВИДАТНА ДИНАМІКА РУХУ.

Технології трансмісії та шасі BMW M235i xDrive Гран Купе.

Спортивне кермове управління М, 8-ступінчаста трансмісія Steptronic та спортивна підвіска роблять BMW M 235i xDrive Гран Купе найбільш швидкісним представником свого сегменту. Система Performance Control та інноваційні функції, на зразок інтелектуального повного приводу BMW xDrive, дозволяють відчути динаміку та поперечне прискорення в кожному швидкісному діапазоні. Додайте до цього потужний та напрочуд ефективний 4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo і стане зрозуміло чому цьому автомобілю властива виняткова впевненість в собі на будь-якій дорозі і помітність у будь-якому натовпі.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ ТА ФУНКЦІЇ ПІДТРИМКИ КОМФОРТУ.

Впровадження інноваційних технологій на допомогу водієві та технологічні функції в BMW M235i xDrive Гран Купе.

Кожна деталь BMW M235i xDrive Гран Купе служить наочним втіленням технічного прогресу. Керувати автомобілем та здійснювати паркування значно легше, користуючись інноваційними системами допомоги водієві: асистентом заднього ходу, активним круїз-контролем з функцією гальмування та прискорення, асистентом паркування.

Витрата палива та викиди CO2.

Витрата палива та викиди CO2.
BMW M235i xDrive Гран Купе:
Витрата палива в л/100 км (в поєднанні): 7,6-7,5
Викиди СО2 в г/км (в поєднанні): 173-172

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 та споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (ЄC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого на ринку Німеччини, а діапазон значень вказаний з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків та типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/ЄC та чинної редакції Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива та точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html