THE 2

BMW M235i xDRIVE ГРАН КУПЕ ДЕТАЛЬНО: МОДЕЛІ ТА ОБЛАДНАННЯ

Новий BMW M235i xDrive Гран Купе був створений не для того, щоб розширити сегмент, а очолити його. Отримайте всю інформацію про виняткову динаміку водіння, потужний 4-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo і провокаційний дизайн з ексклюзивними деталями M серії, які поширюються по всьому зовнішньому вигляду аж до орієнтованої на водія кабіни.

ДИЗАЙН.

Зовнішні та внутрішні особливості BMW M235i xDrive Гран Купе.

Спортивний зовні - спортивний всередині: BMW M235i xDrive Гран Купе демонструє безкомпромісну динаміку у кожній деталі. Не в останню чергу завдяки аеродинамічному пакету M, а також ексклюзивним M-деталям кольору Cerium Grey. Відмінні риси, такі як решітка радіатора BMW в сітчастому дизайні, обробка вихлопної системи в довільній формі і задній спойлер М, доповнюють м'язисту форму та контури спортивного купе, а такі особливості, як спортивні сидіння M або педалі М, надають салону атмосферу максимальної продуктивності.

ПАКЕТ M PERFORMANCE.

Пакет M Performance додатково підвищує спортивний потенціал автомобіля і забезпечує максимальні характеристики прискорення. Крім того, зниження ваги помітно збільшує динаміку водіння. Відмінні елементи дизайну в чорному кольорі та 18-дюймові легкі ковані колеса також роблять пакет M Performance видимим ззовні.

BMW M235i xDrive.

Бензиновий двигун M TwinPower Turbo BMW M235i xDrive Гран Купе з потужністю в XXX кінських сил.

Кращий спортсмен, який доставляє щире задоволення від водіння: 4-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo в BMW M235i володіє особливою силою, оскільки він оснащений новими поршнями, більшим турбонагнітачем, оптимізованим розподілом всмоктуваного повітря, високопродуктивним комплектом охолодження й вихлопною системою М.

ДИНАМІКА РУХУ.

Технології трансмісії і шасі BMW M235i xDrive Гран Купе.

Найвищі показники: завдяки спортивному рульовому управлінню M, 8-ступінчастій трансмісії Steptronic і спортивній підвісці BMW M 235i xDrive Гран Купе виходить на швидкісну смугу руху в своєму сегменті. Завдяки системі Performance Control й таким функціям, як інтелектуальний повний привід BMW xDrive, динаміка та поперечне прискорення стають відчутними у всіх швидкісних діапазонах. У поєднанні з потужним і надзвичайно ефективним 4-циліндровим бензиновим двигуном BMW TwinPower Turbo цей автомобіль відділяється від натовпу й забезпечує виняткову впевненість у собі на будь-якому маршруті.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ І ФУНКЦІЇ КОМФОРТУ.

Інноваційні системи допомоги водієві і технологічні функції в BMW M235i xDrive Гран Купе.

BMW M235i xDrive Гран Купе демонструє втілення технічного прогресу аж до найдрібніших деталей. Інноваційні системи допомоги водієві, такі як Асистент заднього ходу, Активний круїз-контроль з функцією гальмування і прискорення і Асистент парковки полегшує кермування і парковку автомобіля.

Витрата палива і викиди CO2.

BMW M235i xDrive Гран Купе:
Витрати палива в л/100 км (в поєднанні): 7.6–7.5
Викиди СО2 в г/км (в поєднанні): 173–172

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням

https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html