Огляд

THE X1

THE X1

НОВИЙ BMW X1.

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

Напередодні легендарної події: нова модель BMW X1 з’явилася, щоб встановити нові вимоги. Її бажання до дії виражається, в першу чергу, у спортивному дизайні. В авто можна відразу розпізнати представника покоління Х: в зовнішньому вигляді притягують до себе погляд короткі звиси, а також довга колісна база, які стали обов’язковими особливостями машин класу SAV (SportsActivityVehicle). Дизайн, динамічність та маневреність авто не дозволять сумніватися у його амбіціях, а комбінація дивовижної практичності з універсальністю в інноваційних технологіях забезпечує безмежний комфорт на кожному кілометрі.

BMW X1 xDrive20i:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.1
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 163

ПРОСТО БУТИ ВІЛЬНИМ.

Особливості BMW X1.

ЯСКРАВИЙ ТА СПОРТИВНИЙ ДИЗАЙН КУЗОВА.

ЯСКРАВИЙ ТА СПОРТИВНИЙ ДИЗАЙН КУЗОВА.

НЕЙМОВІРНО ПРОСТОРИЙ ТА УНІВЕРСАЛЬНИЙ.

НЕЙМОВІРНО ПРОСТОРИЙ ТА УНІВЕРСАЛЬНИЙ.

АМБІТНА ДИНАМІКА.

АМБІТНА ДИНАМІКА.

ОНОВЛЕНІ ТЕХНОЛОГІЇ.

ОНОВЛЕНІ ТЕХНОЛОГІЇ.

Новий BMW X1 володіє спортивністю та свободою для підкорення будь-якої місцевості – і в місті, і на природі.
ПРОЇДЕ НАВІТЬ ТАМ, ДЕ ДОРОГА ЗАКІНЧИЛАСЬ.

ПРОЇДЕ НАВІТЬ ТАМ, ДЕ ДОРОГА ЗАКІНЧИЛАСЬ.

Багатогранна динаміка BMW X1.

Неймовірні для інших машин, але такі звичні для BMW X серії здатності: першість на будь-якому виді дороги. За рахунок інноваційних технологій, в сукупності яких можна виділити АКП Steptronic, повнопривідну систему BMWxDrive та спортивні, але при цьому економні 3-х та 4-х циліндрові мотори BMWTwinPowerTurbo, витривалий BMW X1 з легкістю підкорить кожну трасу.

ОБХОДИТЬ ВСІ ВІДОМІ СТАНДАРТИ.

BMW X1: сучасний метод подання інформації.

Зустрічайте майбутнє за повним розмахом та з усім комплексом переваг. Нова модель BMW X1 оснащена управлінським сенсорним екраном, діагональ якого складає 10,25 дюймів, багатобарвним проекційним екраном BMW, а також панеллю приладів з системою BlackPanel – з їх допомогою за кермом представленої машини можна рухатися точно до своєї мети.
Управлінський дисплей з діагоналлю в 10,25 дюймів.

Управлінський дисплей з діагоналлю в 10,25 дюймів.

На 10,25 дюймовий екран з високою роздільною здатністю виводяться всі необхідні дані про подорож. Інтуїтивно просте управління машиною відбувається за рахунок функціонального керма, контролера iDrive, який розташований на центральній консолі, а також сенсорних опцій. За допомогою голосового управління можна активувати різноманітні опції мультимедійної системи та навігатора.

Проекційний екран BMW.

Проекційний екран BMW.

На повнокольоровому проекційному екрані BMW можна побачити всі важливі дані, які виводяться прямо в полі видимості водія, не даючи відволікатися від керування машиною. На дисплей може виводитися різна інформація, наприклад, швидкість на даний момент, поради навігаційної системи, індикатор обмеження швидкісного режиму (сюди входить датчик заборони обгону), список телефонних номерів та можливості розважальної програми.

Панель з технологією BlackPanel.

Панель з технологією BlackPanel.

Витончене та інноваційне поєднання пристосувань, створене на базі технології BlackPanel, має матову поверхню чорного кольору з парою тонких кілець з хромованим покриттям та вбудовано в панель приладів. Додаткова інформація, яка потрібна водію, відображається на кольоровому дисплеї з діагоналлю 5,7 дюймів, розміщеному по центру.

ЗОСЕРЕДЖЕННЯ ЕНЕРГІЇ.

Дізнайся більше про BMW X1xDrive25e*.

BMW X1xDrive25e* відповідає найвищим вимогам динамічності та ефективності їзди за рахунок інноваційного гібридного приводу з модулем, що приєднується. У той же час поєднання електричного мотора eDrive та трьохциліндрового бензинового мотора гарантують неймовірні властивості їзди та максимальне задоволення від водіння, які настільки характерні для бренду. Під час роботи в повністю електричному режимі авто переміщається без викидів в атмосферу.

*Інформація несе ознайомлювальний характер. Про доступність автомобіля BMW X1xDrive25e до замовлення, прохання уточнювати в відділі продажу дилерського центру «АВТ Баварія Київ».

BMW X1 xDrive25e*.

  • Потужність системи 162 кВт (220 к.с.) для чистого задоволення від водіння
  • До 57 км чистого електричного діапазону*
  • Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): від 2,0*
  • Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): від 43
BMW X1 xDrive25e*.

Витрата палива та викиди СО2.

BMW X1 xDrive20i:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.1
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 163

Значення транспортних засобів, позначених (2), є попередніми.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 та споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (ЄC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, що пропонується на ринку Німеччини, а діапазон значень вказаний з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків та типів шин, що пропонуються для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/ЄC та чинної редакції Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива та точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

Це поле є обов`язковим.
Це поле є обов`язковим.
Це поле є обов`язковим.