Із задоволенням за кермом

THE X5 M

АВТОМОБІЛІ BMW X5 M: УСІ ВІДМІННІ ОСОБЛИВОСТІ

BMW X5 M Competition, BMW X5 M, BMW X5 M50i і BMW X5 M50d.

Перевага у кожній дисципліні: автомобілі BMW X5 M демонструють свої зазіхання на лідерство завдяки потужним пропорціям, ексклюзивному дизайну M і видатним характеристикам. Випробуйте чотири автомобілі з серії Sports Activity Vehicles (SAV): моделі BMW X5 M50i і BMW X5 M50d вражають завдяки унікальному поєднанню продуктивності, комфорту і ефективності. BMW X5 M з приводом M xDrive вражає розкішним інтер’єром і динамікою водіння, характерними для перегонового спорту. При водінні потужного і екстравагантного автомобіля BMW X5 M Competition з M xDrive враження від водіння ще більше посилюються.

ВІДМІННІ ОСОБЛИВОСТІ BMW X5 M COMPETITION І BMW X5 M.

Натисніть, щоб переконатися з першого погляду в безперечній перевазі.

01

АБСОЛЮТНА ПОТУЖНІСТЬ.

01

АБСОЛЮТНА ПОТУЖНІСТЬ.

Високопродуктивний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo.

Потужний 4,4-літровий двигун з подвійною системою турбонаддуву BMW X5 M Competition розвиває потужність 460 кВт (625 к.с.) і крутний момент 750 Нм. Концепція охолодження та масляна система двигуна, запозичена у перегонового автомобіля, підкреслюють високопродуктивний характер цього автомобіля M, розрахований на оптимальний розподіл потужності та довговічну високу продуктивність у всьому діапазоні обертів.

02

СПРАВЖНЯ ПЕРЕВАГА.

02

СПРАВЖНЯ ПЕРЕВАГА.

Привід і підвіска BMW X5 M Competition і BMW X5 M.

Високотехнологічні та ідеально підібрані компоненти приводу і підвіски, такі як M xDrive з активним М диференціалом, вказують на належність до перегонового спорту BMW X5 M Competition і BMW X5 M, а також гарантують високодинамічне водіння, яке характеризується точністю і маневреністю.

03

НЕЗРІВНЯННА ХАРИЗМА.

03

НЕЗРІВНЯННА ХАРИЗМА.

Дизайн екстер’єру BMW X5 M Competition і BMW X5 M.

Екстер’єр BMW X5 M Competition має видатний зовнішній вигляд, який обов’язково буде притягувати погляди. Потужні пропорції і екстравертний дизайн формують ідеальне поєднання впевненості у собі, спортивності і розкішної ексклюзивності.

04

УЛЬТИМАТУМ ПО ВІДНОШЕННЮ ДО СТАТУСУ-КВО.

04

УЛЬТИМАТУМ ПО ВІДНОШЕННЮ ДО СТАТУСУ-КВО.

Дизайн інтер’єру BMW X5 M Competition і BMW X5 M.

Від М багатофункціональних сидінь з оздобленням з натуральної шкіри «мерінос» до високоякісного селектора передач з підсвічуванням у вигляді водоспаду для M інтерфейсу користувача комбінації приладів і дисплея управління. Інтер’єр BMW X5 M Competition створює досконалий симбіоз спортивного стилю і розкоші в кожній ексклюзивній деталі.

« Максимальна презентабельність і неперевершена динаміка руху роблять BMW X5 M Competition унікальним. »
Маркус Флаш, генеральний директор BMW M GmbH.

460 кВт/625 к.с.

Безумовно задає тон: високопродуктивний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo об’ємом 4,4 літра і потужністю 460 кВт (625 к.с.) є найпотужнішим з усіх серійних двигунів BMW. Оснащений двома турбокомпресорами, впорскуванням під високим тиском і Valvetronic, високопродуктивний силовий агрегат BMW X5 M Competition задає чіткі параметри як на дорозі, так і на перегоновій трасі: крутний момент 750 Нм, від 0 до 100 км/год за 3,8 секунди і від 0 до 200 км/год за 13,4 секунди.

ВІДМІННІ ОСОБЛИВОСТІ BMW X5 M50i І BMW X5 M50d.

Лідерські якості, просто клацніть мишею: двигуни, екстер’єр та інтер’єр.

01

ВИСОКОПРОДУКТИВНИЙ АГРЕГАТ.

01

ВИСОКОПРОДУКТИВНИЙ АГРЕГАТ.

8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo автомобіля BMW X5 M50i.

Глибоко вдихніть, запустіть двигун, відчуйте силу. 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo потужністю 390 кВт (530 к.с.) розганяє BMW X5 M50i від 0 до 100 км/год всього за 4,3 секунди. Основою майже безмежної тяги є величезний крутний момент 750 Нм – неймовірний потенціал потужності, який піднімає задоволення від водіння на цьому спортивному автомобілі на нові висоти.

02

ЯСКРАВО ВИРАЖЕНА СПОРТИВНІСТЬ.

02

ЯСКРАВО ВИРАЖЕНА СПОРТИВНІСТЬ.

Дизайн зовнішнього оздоблення BMW X5 M50i і BMW X5 M50d.

Відмінні особливості спортивного характеру: виражений характерний дизайн решітки радіатора автомобіля BMW X5 M50i і M50d представлений в кольорі Cerium Grey, так як і кришки зовнішніх дзеркал заднього виду, елементи декору для впуску та випуску повітря, трапецієподібні випускні труби і фірмовий знак на задній частині кузова. Також в ексклюзивному фірмовому кольорі: опціональні, поліровані 22-дюймові M легкосплавні диски V-подібних спиць 747 M.

03

РОЗКІШНА СПОРТИВНІСТЬ.

03

РОЗКІШНА СПОРТИВНІСТЬ.

Дизайн інтер’єру BMW X5 M50i і BMW X5 M50d.

Від дверних порогів з М фірмовим знаком до М кермового колеса зі шкіри, яке ідеально лягає в руку, і високоякісних матеріалів: інтер’єр автомобілів BMW X5 M50i і M50d кожною деталлю підтверджує спортивність і ексклюзивність.

Витрата палива та викиди CO2

BMW X5 M Competition:
Витрата палива в л/100 км (комбінований): 13,0-12,8
Викиди CO2 в г/км (комбінований): 296-291

BMW X5 M:
Витрата палива в л/100 км (комбінований): 13,0-12,8
Викиди CO2 в г/км (комбінований): 296-291

BMW X5 M50i:
Витрата палива в л/100 км (комбінований): 10,7-10,4
Викиди CO2 в г/км (комбінований): 243-238

BMW X5 M50d:
Витрата палива в л/100 км (комбінований): 7,2-6,9
Викиди CO2 в г/км (комбінований): 190-180

Офіційні дані про витрату палива, викиди CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до запропонованого методу вимірювання Правил руху (ЄР) 715/2007 у чинній на даний час редакції. Дані враховують відмінності в зменшеному розмiрi колеса і шини. Для цього транспортного засобу можуть застосовуватися інші значення, крім зазначених тут, для оцінки податків та інших зборів, пов’язаних з транспортним засобом, які (також) враховують викиди CO2. На зображеннях показане додаткове обладнання. Перераховані дані були визначені на основі нового циклу випробувань ВПВМ і розраховані відповідно до нового європейського їздового циклу (NEFZ) для цілей порівняння.

Додаткову інформацію про офіційну витрату палива та офіційні питомі викиди CO2 нових легкових автомобілів можна безкоштовно отримати в «Керівництві з витрати палива, викидів CO2 і споживання енергії новими легковими автомобілями», з яким можна ознайомитися за посиланням: https://www.dat.de/co2/.