Із задоволенням за кермом

THE X6 M

АВТОМОБІЛІ BMW X6 M: УСІ ВІДМІННІ ОСОБЛИВОСТІ

BMW X6 M Competition і BMW X6 M50i.

Перевага в кожній дисципліні: автомобілі BMW X6 M демонструють свої лідерські якості та видатну динаміку руху, виразний M дизайн і маневреність поза конкуренцією. Відкрийте для себе видатні автомобілі серії Sports Activity Coupé (SAC): BMW X6 M50i об’єднує у собі унікальне поєднання потужності, комфорту та ефективності. Особливо високопотужний і екстравагантний автомобіль BMW X6 M Competition з M xDrive, який оснащується внутрішнім оздобленням салону класу люкс і динамікою руху, запозиченою від перегонового спорту.

Зазначене тут особливе спеціальне лакофарбове покриття Urban Green з колекції BMW Individual імовірно з’явиться з 04/2021.

ВІДМІННІ ОСОБЛИВОСТІ BMW X6 M COMPETITION.

Натисніть, щоб переконатися з першого погляду в безперечній перевазі.

01

АБСОЛЮТНА ПОТУЖНІСТЬ.

01

АБСОЛЮТНА ПОТУЖНІСТЬ.

Високопродуктивний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo.

Потужний 4,4-літровий двигун c подвійним турбонаддувом BMW X6 M Competition розвиває потужність 460 кВт (625 к.с.) і крутний момент 750 Нм. Концепція охолодження та масляна система двигуна, запозичена у перегонового автомобіля, підкреслюють високопродуктивний характер цього автомобіля M – для оптимального розподілу потужності і довговічної високої продуктивності в усьому діапазоні обертів.

02

ДНК АВТОСПОРТУ.

02

ДНК АВТОСПОРТУ.

Привід і шасі BMW X6 M Competition.

Високотехнологічні та ідеально підібрані компоненти приводу та підвіски, такі як M xDrive з активним М диференціалом, вказують на належність до перегонового спорту BMW X6 M Competition, а також гарантують високодинамічне водіння, що характеризується точністю та маневреністю.

03

ПОТУЖНА АУРА.

03

ПОТУЖНА АУРА.

Дизайн екстер’єру BMW X6 M Competition.

BMW X6 M Competition вражає своїм надзвичайно виразним і самобутнім дизайном. Починаючи з передньої частини автомобіля з виразним акулячим носом над зігнутим силуетом купе, завершуючи атлетичними бічними контурами і задньою частиною, екстер’єр вказує на високу продуктивність і самосвідомість. Разом з примітними M легкосплавними дисками BMW X6 M Competition не залишає сумнівів у тому, який високий потенціал закладений в ньому.

04

БЛАГОРОДНА СПОРТИВНІСТЬ.

04

БЛАГОРОДНА СПОРТИВНІСТЬ.

Дизайн інтер’єру BMW X6 M Competition.

Починаючи з M багатофункціональних сидінь з нерозпиленої шкіри «комбінація мерінос/алькантара» чорного/контрастного кольору, окантування бежевого кольору з декоративним M важелем перемикання передач з підсвічуванням у вигляді водоспаду, завершуючи M інтерфейсом користувача комбінації приладів і дисплеєм управління – інтер’єр BMW X6 M Competition створює чудовий симбіоз спортивності та розкоші кожною ексклюзивною деталлю.

« З першого погляду стає ясно, що ховається в BMW X6 M Competition. »
Маркус Флаш, генеральний директор BMW M GmbH.

460 кВт/625 к.с.

Досконалий за своєю природою: високопродуктивний 8-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo з робочим об’ємом 4,4 літра і потужністю 460 кВт (625 к.с.) є найпотужнішим двигуном всіх серійних автомобілів BMW. Оснащений двома турбінами з подвійним равликом, впорскуванням під високим тиском і Valvetronic, високопродуктивний агрегат BMW X6 M Competition працює чудово як на звичайній дорозі, так і на перегоновій трасі: крутний момент 750 Нм, від 0 до 100 км/год за 3,8 секунди і за 13,2 секунди від 0 до 200 км/год.

ВІДМІННІ ОСОБЛИВОСТІ BMW X6 M50i.

Лідери, дізнайтеся про них одним клацанням мишки: двигуни, екстер’єр та інтер’єр.

01

СТИЛЬНИЙ М ПАКЕТ.

01

СТИЛЬНИЙ М ПАКЕТ.

Дизайн BMW X6 M50i.

BMW X6 M50i демонструє перевагу: з м’язистими пропорціями і примітними особливостями BMW X, а також ексклюзивними технологіями.

02

ПЕРЕВАГА З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ.

02

ПЕРЕВАГА З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ.

Відмінні особливості екстер’єру BMW X6 M50i.

Ключова особливість: опціональна решітка радіатора BMW Iconic Glow висвітлює темряву і встановлює нові стандарти інноваційного дизайну.

03

БЕЗМЕЖНА ЕЛЕГАНТНІСТЬ.

03

БЕЗМЕЖНА ЕЛЕГАНТНІСТЬ.

Дизайн інтер’єру BMW X6 M50i.

Інтер’єр BMW X6 M50i виводить інноваційні технології та максимальну ексклюзивність на новий рівень.

04

КРУТНИЙ МОМЕНТ.

04

КРУТНИЙ МОМЕНТ.

Двигуни BMW TwinPower Turbo в автомобілі BMW X6 M50i.

Продуктивний бензиновий двигун BMW X6 M50i потужністю до 530 к.с. забезпечує задоволення від водіння з першого повороту.

Витрата палива та викиди CO2

BMW X6 M Competition:
Витрата палива в л/100 км (комбінований): 12,7
Викиди CO2 в г/км (комбінований): 289

BMW X6 M50i:
Витрата палива в л/100 км (комбінований): 10,6-10,4
Викиди CO2 в г/км (комбінований): 242-237

Офіційні дані про витрату палива, викиди CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до запропонованого методу вимірювання Правил руху (ЄР) 715/2007 у чинній на даний час редакції. Дані враховують відмінності в зменшеному розмiрi колеса і шини. Для цього транспортного засобу можуть застосовуватися інші значення, крім зазначених тут, для оцінки податків та інших зборів, пов’язаних з транспортним засобом, які (також) враховують викиди CO2. На зображеннях показане додаткове обладнання. Перераховані дані були визначені на основі нового циклу випробувань ВПВМ і розраховані відповідно до нового європейського їздового циклу (NEFZ) для цілей порівняння. 

Додаткову інформацію про офіційну витрату палива та офіційні питомі викиди CO2 нових легкових автомобілів можна безкоштовно отримати в «Керівництві з витрати палива, викидів CO2 і споживання енергії новими легковими автомобілями», яке знаходиться за посиланням: https://www.dat.de/co2/.