BMW M Coupe 2013

Із задоволенням за кермом
ВСЕ І ВІДРАЗУ: РОЗУМ І ПРИСТРАСТЬ.

ВСЕ І ВІДРАЗУ: РОЗУМ ТА ПРИСТРАСТЬ.

Новий BMW M240i Купе: 340 к.с., 250 кВт.

BMW M240i Купе під силу те, що непідвладне іншим. Адже компактне купе M Performance оснащене технологією M Performance TwinPower Turbo, спеціально налаштованою спортивною підвіскою M. Темпераментним двохдверним автомобілем, що несе в собі гени М, пропонується абсолютно фантастична динаміка.

ДИЗАЙН BMW M240i КУПЕ В СТИЛІ M PERFORMANCE.

BMW M240i Купе несе на собі виразний відбиток авторського почерку M GmbH. Унікальність цього темпераментного двохдверного автомобіля підкреслюється M Спорт пакетом, багатьма специфічними елементами в стилі M Performance.
Спортивна генетика купе M Performance наочно та невимушено простежується в ексклюзивних легкосплавних колісних дисках, розташованих зліва та справа випускних патрубках, корпусах зовнішніх дзеркал в акцентному кольорі. Автомобіль яскравий та чарівний зовні та всередині, він підкорює серця. Сівши за його кермо та запустивши шестициліндровий двигун, ви будете зачаровані ним назавжди.

ЕКСКЛЮЗИВНІ ОСОБЛИВОСТІ BMW M240i КУПЕ.

Дизайнерські елементи акцентного кольору.

Бічні повітрозабірники аеродинамічно оптимізованого переднього бампера BMW M240i Купе отримали ексклюзивне доповнення: декоративні елементи в кольорі «Сіре залізо».

18-дюймові диски M Double-spoke 436 M.

Поєднання ексклюзивних легкосплавних колісних дисків (225/40 ZR18 попереду, 245/35 ZR18 позаду) в кольорі «Сіре залізо» і серійних спортивних гальм M забезпечує оптимальність передачі гальмівного та тягового зусилля.

Корпуси зовнішніх дзеркал акцентного кольору.

Для елегантних корпусів дзеркал обраний колір «Сіре Залізо». Аеродинамічний дизайн дозволяє їм практично не створювати опору зустрічному повітряному потоку.

Емблема M з темним хромуванням.

Про те, що BMW M240i Купе є автомобілем M Performance, свідчить емблема М з темним хромуванням.

Випускні патрубки зліва та справа.

BMW M240i Купе виділяють в модельному ряді BMW 2 серії ексклюзивні випускні патрубки з чорним хромуванням, розташовані зліва та справа. Вони означають, що встановлена модифікована випускна система, в якій немає середнього глушника та є керовані заслінки.

Позначення моделі з темним хромуванням.

Специфічним позначенням моделі в акцентному кольорі на задній частині кузова підкреслена генетична близькість BMW M240i Купе та моделей BMW M.

Накладки на пороги з позначенням моделі.

Водій та передній пасажир, яких зустрічають при посадці в автомобіль ексклюзивні алюмінієві вставки з позначенням моделі, відразу налаштовуються на отримання задоволення від майбутньої поїздки.

Позначення моделі в кокпіті.

Деталями, що ефектно виглядають, безпосередньо в полі зору водія (цифровим позначенням моделі, червоними циферблатами, тонкою розміткою шкал приладів в стилі хронометра) створюються яскраві спортивні акценти.

РЯДНИЙ 6-ЦИЛІНДРОВИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН M PERFORMANCE TWIN POWER TURBO.

У BMW M240i викликає захоплення не тільки нестримна потужність, а й висока динаміка, практичність в повсякденній експлуатації. Рядним 6-циліндровим бензиновим двигуном M Performance TwinPower Turbo з робочим об’ємом 3,0 літрів комбінуються система регулювання ходу клапанів Valvetronic, включаючи систему регулювання фаз газорозподілу Double-VANOS, та система безпосереднього впорскування палива з турбонагнітачем TwinScroll.
Потужний двигун вирізняється винятковою чутливістю відгуків, високим крутним моментом, починаючи з низької частоти обертання, широким діапазоном робочих обертів. Результат: досягнення максимального крутного моменту в 500 Нм при середній витраті палива 7,8 л/100 км (з 8-ступінчастою спортивною коробкою передач Steptronic витрата палива ще нижче – 7,1 л). На розгін з 0 до 100 км/год BMW M240i витрачає всього 4,8 секунд (з 8-ступінчастою спортивною коробкою передач Steptronic – 4,6 с).
BMW M240i – єдиний автомобіль в модельному ряді BMW 2 серії, на якому встановлений цей двигун.

Емоційний звук M Performance

Особлива випускна система BMW M240i Купе виділяється розташованими зліва та справа випускними патрубками з чорним хромуванням. Завдяки інтелектуальному управлінню заслінками, що перемикаються, і відмові від використання середнього глушника створені сприятливі умови, в яких народжується харизматичний звук. Він трепітно сприймається водієм та переднім пасажиром, що розташувалися на спортивних сидіннях. Масштабна оптимізація акустики помітно посилила відчуття спортивності, що виражається автомобілем.

ДИНАМІКА РУХУ, ВЛАСТИВА M PERFORMANCE.

Для досягнення головної мети концепції BMW M240i Купе, отримання задоволення від водіння, було необхідно забезпечити динаміку та необмежену практичність в повсякденній експлуатації. Особливо виходячи з поворотів можна віддати належне високій динаміці, маневреності, точності в управлінні, збалансованому налаштуванню всіх компонентів автомобіля. Численні модифікації дозволили інженерам BMW M GmbH ретельно оптимізувати ходові якості та кермове управління ексклюзивного купе.

Більше динаміки: занижена спортивна підвіска M

Упевнена реалізація видатної потужності у високій динаміці руху досягається за рахунок точної адаптації пружин та стабілізаторів до тягового 6-циліндрового двигуна. Передня підвіска зі специфічною еластичною кінематикою забезпечує отримання вражаючих відчуттів від водіння.
Динаміка та маневреність автомобіля зростають при встановленні спортивної підвіски M зі спеціальним налаштуванням та заниженням кузова на 10 міліметрів, адаптивного спортивного кермового управління з Servotronic. Опціональною системою повного приводу BMW xDrive, що реагує на зміни дорожніх умов, здійснюється гнучкий та плавний перерозподіл крутного моменту між осями. Завдяки цьому BMW M240i xDrive Купе незмінно забезпечений найкращою тягою, якими б не були дорожні умови.

Більше спортивності: 8-ступінчаста спортивна коробка передач Steptronic

Опціональна 8-ступінчаста спортивна коробка передач Steptronic дозволяє забезпечити BMW M240i Купе вражаюче динамічний розгін. Наявність в її складі функції Launch Control скорочує час прискорення з місця до 100 км/год до 4,6 секунд.
Щоб відчути справжню силу тяги, досить натискання на кнопку DSC, після чого важіль селектора перемикання передач переводиться в положення «S», натискається педаль гальм, витискається педаль акселератора та відпускаються гальма.

Більше контролю: серійні спортивні гальма M

Для 18-дюймових легкосплавних колісних дисків M Double-spoke 436 M передбачене поєднання з дисковими гальмами з чотирипоршневими фіксованими супортами з алюмінію попереду та з двопоршневими супортами – позаду. Внутрішня вентиляція дозволяє гальмам надійно працювати навіть при високих термічних навантаженнях. Коли автомобіль стоїть нерухомо, розпізнати ці дивно потужні гальма дозволяє характерний синій колір гальмівних супортів з емблемою M.

РОДИНА M PERFORMANCE.

Автомобілі BMW M Performance сприймаються як наочне втілення витонченого дизайну, еталонних ходових якостей, максимальної динаміки. У цих ексклюзивних моделях від BMW M GmbH невимушено поєднуються переваги відповідних серій та спортивні гени BMW M, приводячи до появи на світло унікального сегмента автомобілів.

Витрата палива та викиди CO2.

Значення витрати палива, викидів CO2 та споживання потужності залежать від обраних розмірів коліс та шин. Ці витрати розраховуються за циклом їзди ECE.

Запас ходу залежить від різних чинників, таких як індивідуальна манера водіння, обраний маршрут, погодні умови, використання кліматичної системи та попереднього кондиціонування.

Подальша офіційна інформація про витрату палива та конкретні значення викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви з витрати палива та викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою: 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).