Із задоволенням за кермом

ПІД ТРОПІЧНОЮ ЗЛИВОЮ АБО ОПІВДЕННИМ СОНЦЕМ ВОДІННЯ ЗАЛИШАЄТЬСЯ КОМФОРТНИМ І БЕЗПЕЧНИМ.

Все під контролем. Оригінальні колеса та шини BMW із маркуванням зіркою.

 

Дивитись відео

Зіпсувалася погода, склалася непроста дорожня ситуація, дорожнє покриття залишає бажати кращого – вищий рівень надійності гарантований оригінальними колесами та шинами BMW із маркуванням зіркою. Отримуйте задоволення від водіння, відчувайте себе в безпеці, залишайтеся в гарному настрої.

ТРИ ПЕРЕКОНЛИВІ ПРИЧИНИ.

Зберігайте на дорозі відчуття впевненості з колесами та шинами BMW із зіркою.

ІНДИВІДУАЛЬНО.

ПЕРЕВІРЕНО.

БЕЗПЕЧНО.

ВДАЧУ ВИПРОБОВУВАТИ НЕ ДОВЕДЕТЬСЯ: ВСЕ ПЕРЕВІРЕНО ДОСКОНАЛЬНО.

Оригінальні колеса та шини BMW із маркуванням зіркою.

Наявність такого маркування свідчить, що шину спеціально виготовили для BMW. Отже, відповідність найвищим стандартам BMW гарантована. До розробки шин фахівці компанії приступають з ранньої стадії проекту створення автомобіля. Вона може займати до трьох років. Далі починаються випробування. Для шин, які маркуються зіркою, передбачена перевірка за шістьма напрямками:

 1. Безпека.
 2. Зносостійкість.
 3. Комфорт.
 4. Економічність.
 5. Стиль водіння.
 6. Спортивна поведінка.

Останній парі напрямків BMW приділяє особливу увагу.

Розробка шин ведеться спільно з провідними компаніями, що займаються виробництвом такої продукції в преміальному сегменті – Bridgestone, Dunlop, Goodyear, Michelin, Pirelli.

Досить звернутися в сервісний центр BMW для отримання шин із маркуванням зіркою – перевірених, безпечних, підібраних спеціально для вашого автомобіля.

БЕЗПЕКА ТА СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙН.

Оригінальні комплекти коліс BMW.

Для оригінальних комплектних коліс BMW характерне ідеальне поєднання найвищої безпеки з особливим дизайном. Проведення випробувань передбачає масштабні симуляції та найскладніші практичні ситуації. Звання «Оригінальні колеса BMW» здобувається чималими зусиллями. Тому вони готові до будь-яких умов водіння.

Кожен клієнт зможе правильно підібрати комплект коліс, що відповідають дизайну його автомобіля, власним стильовим перевагам.

Завантажити каталог зимових коліс

Аксесуари для коліс

 

Ковпачки клапанів.

На високоякісних алюмінієвих кришках клапанів, що ефективно захищають клапани TPMS з того ж металу, нанесений логотип BMW.

Інтернет-магазин BMW

 

Ковпачок диска.

Плаваючому ковпачку колісного диска з логотипом BMW, 56 мм та 65 мм, призначено залишатися в горизонтальному положенні, не обертаючись разом із колесом.

Інтернет-магазин BMW

 

Болти секретки для коліс.

Спеціальне кодування BMW для чотирьох замків колісних болтів надає системі блокування колісних болтів надзвичайну надійність.

 

Ланцюги протиковзання.

Швидкий монтаж ланцюгів протиковзання «Disc» полегшують:

 • гнучкий сталевий обруч;
 • замок, що кріпиться без зусиль.

Сім переваг придбання комплекту коліс

 1. Різноманітність при виборі за різними параметрами – кольору, поверхні, матеріалами, формою спиць, розмірами.
 2. Литий диск відцентрований ідеально.
 3. Безліч привабливих пропозицій.
 4. Запасні частини гарантовано постачаються протягом 10 років після запуску.
 5. Суворе дотримання технології виробництва.
 6. Ретельна перевірка якості продукції.
 7. Проведення системи випробувань:
 • бризками солоної води;
 • рентгенівського дослідження;
 • на витік;
 • стендового, що визначає співвідношення навантаження в екстремальних умовах;
 • практичного – на Нюрбургринзі.

 

Сім переваг легкосплавного диска

 1. Легкість.
 2. Довговічність.
 3. Ексклюзивність дизайну.
 4. Динаміка руху, що зросла.
 5. Найкраща керованість.
 6. Зменшення зносу маточин, шарикопідшипників, шин.
 7. Економічність

НА ВЛАСНИЙ СМАК.

Під час вибору коліс та шин можливості індивідуалізації вашого BMW ледве не безмежні.

ГАРМОНІЯ БЕЗПЕКИ Й ДИНАМІКИ.

Оригінальні комплекти коліс та шини BMW.

 

Досягнення максимального зчеплення з дорогою важливе на будь-якому покритті. BMW вдалося знайти рішення, що враховують властиві його моделям особливості водіння та дизайну. Це дозволяє відповідним чином адаптувати шини.

Регулярно виконуйте заміну шин. Звертайтеся до вашого сервісного центру BMW з питаннями, що вас цікавлять, прислухайтеся до отриманих порад щодо отримання певних послуг.

 

Літні шини.

У теплу пору року літні шини виявляють ідеальний опір коченню, тиху акустику та надають оптимальний рівень комфорту. Гумовий склад в структурі протектора не розм’якшується навіть при високій температурі. Великі блоки протектора та дрібна структура ламелей навіть на значній швидкості:

 • не допустять аквапланування;
 • забезпечать курсову стійкість і точність рульового управління.

Поїздки здійснюються безпечно, з чудовим комфортом та при точній керованості, що зберігається на високих швидкостях.

Зниження температури повітря до 7° С – це сигнал до переходу на зимові шини.

 

Зимові шини.

Зимові дорожні умови вимагають особливих шин. Спеціальна гумова суміш дозволяє зимовим шинам підтримувати безпеку руху при температурі, яка опустилася нижче 7° С. Цьому сприяють також:

 • поздовжні та горизонтальні ребра, що відкриваються під час вальцювання. Захват, що розширився, дозволяє домогтися підвищеної тяги та курсової стійкості, незважаючи на бруд і снігові замети;
 • скорочення гальмівного шляху. Перевага над літніми шинами досягає 10% на вологій поверхні, 50% – на льоду та на снігу.

 

Гальмівний шлях.

Протяжність гальмівного шляху в складних умовах може зрости багаторазово. Максимального скорочення гальмівного шляху можна досягти за рахунок використання коліс і шин, рекомендованих для вашого автомобіля. Користуйтеся сезонними оригінальними комплектами коліс та шин BMW із маркуванням зіркою. Вони ідеально адаптовані до вашого автомобіля.

Звертайте увагу на глибину протектора. Якщо вона стала менше 4 мм, то фахівці пропонують замінити шину.

 

СЛОВНИК КОЛІС ТА ШИН BMW.

У словнику наведені визначення ключових понять, пов’язаних з колесами та шинами.

Компоненти шин

Численні переваги використання оригінальних коліс та шин BMW із маркуванням зіркою – наслідок того, що вони розроблялися для цієї моделі. Оптимально адаптували тягу, курсову стійкість, рульове управління й акустику, забезпечуючи комфорт під час руху.

Протектором шини забезпечується:

 • гарне зчеплення з дорогою;
 • витіснення води;
 • поліпшення швидкісних характеристик;
 • оптимізована стійкість;
 • опір коченню.

Стабільність шарів, що формуються всередині шини, зберігається навіть під високим внутрішнім тиском. На бічну планку покладається:

 • захист шини від пошкоджень;
 • забезпечення рульового управління;
 • підтримання комфорту.

Сталевий сердечник щільно утримує шину на ободі.

За рахунок особливої структури шини дозволяють перетворити рух в більш динамічний та безпечний.

Шинна стінка

В позначенні розміру шини присутній параметр співвідношення сторін – взяте  % відношення висоти до ширини. Наприклад, у шини з розміром 175/70 R 13:

 • ширина – 175 мм;
 • висота бічної сторони – 70% від ширини.

Дату виготовлення вказують у маркуванні DOT на боковині шини. У номері DOT міститься також закодована дата виготовлення шини. Кодування, наприклад, 2413 означає виготовлення на 24-му тижні 2013 року.

Датчики RDC

Датчики TPMS – система контролю тиску в шинах. Якщо FTM (Flat Tire Monitor) обмежується пасивними попередженнями про швидкість обертання шин, то електронні датчики TPMS є активними. Вони поміщаються всередині клапана та підтримують постійний радіозв’язок з автомобілем.

Система TPMS:

 • з 2015 року визнана обов’язковою до встановлення на всіх транспортних засобах в ЄС;
 • виводить на інформаційний дисплей показання про тиск повітря;
 • попереджає про зниження тиску повітря у відповідній шині.

Датчики TPMS відрізняються за моделями автомобілів і роками випуску. Тому перевірте, чи підходять вони для вашого автомобіля.

Всесезонні шини

Всесезонні шини можуть стати рішенням, що дозволяє уникнути необхідності заміни та зберігання шин. Однак отримані вигоди необхідно співставляти з безпекою. Всесезонні шини слід використовувати в погодних умовах, не ускладнених снігопадом, сильним дощем, зниженням температури до мінусових значень. Інакше гальмівний шлях виявиться більш протяжним, ніж у зимових або літніх шин.

Виходячи з цієї обставини, рекомендується користуватися зимовими та літніми шинами з маркуванням зіркою. Тим більше, що автомобіль BMW ніяк не відноситься до транспортних засобів із малою потужністю двигуна, для яких і випускаються всесезонні шини. Вони не доставлять того задоволення від водіння, яке очікується від BMW.

Глибина протектора

Водіння автомобіля призводять до стирання протекторів. Тому за станом малюнка протектора шин потрібно стежити. Рекомендована мінімальна глибина протектора шин:

 • зимових – 4 мм;
 • літніх – 3 мм.

Законодавство Німеччини висуває єдину вимогу – 1,6 мм. Стандарти безпеки BMW – вище.

Run-Flat

Ця технологія дозволяє продовжувати рух протягом 80 км зі швидкістю 80 км/год після проколу. Дотримання безпеки та комфорту гарантується за рахунок посилених бічних сторін шин. Технологія Run-Flat забезпечує стабілізацію вашого автомобіля. Завдяки цьому вам не потрібно підшукувати відповідне місце, щоб замінити шину. Просто вирушайте до найближчого сервісного партнера BMW.

Типи шин

Для клієнтів, які висувають особливо високі вимоги щодо поїздок дорогами та поза дорогами, вперше пропонується спеціальний комплект коліс від BMW. Він стане доступний з новим BMW X5 і значно збільшить можливості поїздок бездоріжжям за рахунок оснащення новітньою позашляховою шиною Grabber. На комплекті є позначення «M + S» та «Three-Peak Mountain Snowflake». Це означає можливість використовувати як звичайний зимовий комплект коліс. Ідентифікація зимових шин «M + S» буде використовуватися до 2024 року.

В особливих дорожніх умовах рекомендується користуватися пропонованими BMW:

 • шипованими та м’якими шинами;
 • комплектами коліс, що відповідають обраному ринку.

На вкритій льодом дорозі чудове зчеплення забезпечать шини Spike. На засніженій дорозі краще використовувати шини з м’якого компаунда, що містять спеціальну гумову суміш.