Подбай про свій автомобіль

auto_main_photo

ПОДБАЙ ПРО СВІЙ АВТОМОБІЛЬ.

Спеціальні пакетні пропозиції на сезонну перевірку Вашого автомобіля.

Настав час переконатися в тому, що системи Вашого автомобіля працюють справно та забезпечують надійну та безпечну експлуатацію. Своєчасна діагностика може допомогти виявити проблеми, які непомітні неозброєним оком. Ми йдемо назустріч побажанням наших клієнтів, тому розробили кілька оптимізованих за вартістю пакетних пропозицій з наборами найбільш популярних і затребуваних послуг, що допоможуть заощадити до 50% вартості робіт і до 15% вартості витратних матеріалів.

Обирайте пакет, який Вас цікавить і записуйтесь на сервіс за кнопкою внизу сторінки.

ПАКЕТНА ПРОПОЗИЦІЯ 1
ПАКЕТНА ПРОПОЗИЦІЯ 2
ПАКЕТНА ПРОПОЗИЦІЯ 3
ПАКЕТНА ПРОПОЗИЦІЯ 4

*Всі ціни наведено в гривнях з урахуванням ПДВ. Спеціальною пропозицією можуть скористатися власники автомобілів BMW та MINI з 01.07.2022 р. по 31.08.2022 р.

**У разі неможливості виконання регулювання кутів установки коліс через технічний стан елементів рульового управління й елементів ходової частини автомобіля таку роботу (регулювання кутів встановлення коліс) буде виключено з пакетної пропозиції й акту виконаних робіт.

*** На вартість витратних матеріалів (очисник кондиціонера, дезінфектор для корпусу мікрофільтра, мікрофільтра салону та фільтра рециркуляції, холодоагент, олива рефрижер), які застосовуються в пакетних пропозиціях для клієнта, розповсюджується знижка 15 %.