Шаттл-сервіс

ШАТТЛ-СЕРВІС.

ШАТТЛ-СЕРВІС.

Пропонуємо клієнтам сервісного центру АВТ Баварія Київ на Бориспільському шосе, скористатися послугою BMW Airport Chauffer Shuttle*.

Скориставшись нашою пропозицією, Ви зможете поєднати дві, на перший погляд, несумісні речі - подорож і сервісне обслуговування Вашого автомобіля.

Першим пунктом Вашої подорожі може бути візит в наш сервісний центр, в якому Ви зможете залишити Ваш автомобіль для проведення сервісного обслуговування. А Вас доставлять комфортабельним трансфером, в якості компліменту, до аеропорту «Бориспіль». На період Вашої відсутності Ваш автомобіль буде знаходитися у нас на відповідальному зберіганні, а фахівці сервісної служби проведуть всі узгоджені з Вами технічні роботи.  За Вашим поверненням Ви зможете повернутися до нашого сервісного центру теж за допомогою нашого трансферу.

Щоб скористатися послугою BMW Airport Chauffer Shuttle, будь ласка, заплануйте візит до нашого сервісного центру в день Вашого від’їзду. Під час візиту в наш сервісний центр попередьте, будь ласка, сервісного консультанта про Ваш намір скористатися послугою BMW Airport Chauffer Shuttle.

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до консультантів сервісного центру “АВТ Баварія Київ”.

* Послуга надається виключно в дилерському центрі “АВТ Баварія Київ”, що знаходиться за адресою:
с. Гора, вул. Бориспільська, 16-16/1 з 8.00 до 20.00 щодня, крім державних свят.