BMW X2 огляд

БУДЬ МИСЛИВЦЕМ,
А НЕ ЗДОБИЧЧЮ.

Абсолютно новий BMW X2.

Абсолютна унікальність. Екстремальна незвичайність. У новому BMW X2 відразу помітна спортивна сутність. За потужністю та атлетичними формами криються динаміка та маневреність, яким немає рівних у цьому класі автомобілі. Вигляд експресивного героя нової ери доповнюють високоякісний дизайн інтер’єру та численні технологічні інновації. Ви готові зробити вибір?

ПОТУЖНИХ ФАКТІВ:

01 Витрата палива в л/100 км (змішаний цикл): 4,8-4,6

02 Викиди CO2 в г/км (змішаний цикл): 126-121

03 Вперше доступний з пакетом M Sport X

04 Відмінна динаміка руху та потужні двигуни

05 Інноваційна концепція роботи та безперебійний зв’язок

ЕКСТЕР’ЄР.

У нового BMW X2 – свій власний шлях. Він демонструє експресивну форму та динамічний силует, що свідчать про підкреслено спортивний характер купе BMW. Неповторність вигляду автомобіля створюється вражаючими пропорціями та унікальними інноваційними елементами конструкції. Не бійтесь обирати новий напрямок – скористайтеся ідеальним спортивним автомобілем.

Повітрозабірники BMW.

Від нього важко відвести заворожений погляд. У вражаючій передній частині кузова – потужний бампер та великі трисекційні повітрозабірники, що направляють побільше повітря до двигуна та до гальм BMW. Інтеграція в повітрозабірники бічних повітропроводів дозволила знизити аеродинамічний опір кузова.

Накладки на колісні арки.

Слідування спортивному стилю в усьому. Помітними накладками на колісні арки в кольорі «Морозний сірий» з пакета M Sport X особливо динамічно окантовуються феєричні колеса. Разом із характерними бічними порогами накладки підкреслюють належність яскравого BMW X2 до сімейства Х.

Бічні пороги.

У BMW X2 чітко витримується абсолютна послідовність у всьому. Це видно на прикладі нових облицювань зверху бічних порогів у кольорі «Морозний сірий». Плавно з’єднуючись із накладками на колісні арки, для яких обраний той же колір, вони доходять до задньої частини кузова спортивного автомобіля. Це дозволяє домогтися ефектного контрасту, що утворюється лакофарбовим покриттям та декоративними елементами.

Задній спойлер M.

Створення динаміки залежить від кожної деталі. Опціональним заднім спойлером М підкреслюється спортивна форма автомобіля. Виступаючим контуром спойлера не дарма притягуються погляди спостерігачів. Завдяки йому широка задня частина кузова BMW X2 знаходить ідеальну завершеність.

Дизайн задньої частини кузова.

Унікальність дизайну властива й задній частині кузова. Особливу елегантність їй надає закінчення кришки багажника впритул із бампером. Гармонійним продовженням виступає ручка кришки багажника, плавно інтегрована в емблему BMW Х2.

Панорамний скляний дах.

Опціональним двоскладним скляним дахом охоплюється майже вся площа стелі BMW X2. Тому навіть у закритому вигляді вона забезпечує надходження в салон досить кількості додаткового світла, щоб створити ефект присутності у відкритому просторі. Передбачене безступінчасте відкриття переднього сегмента даху.

ЗВИЧНЕ ЛІДЕРСТВО.

BMW ConnectedDrive.

Інноваційні сервіси BMW ConnectedDrive та додаток My BMW Remote дозволяють підтримувати в BMW X2 оптимальну комунікацію між смартфоном та автомобілем для:

 • пошуку адрес;
 • передачі адреси навігаційній системі;
 • дистанційного керування автомобілем.

 

BMW ConnectedDrive.

Вирушаючи в далеку дорогу, ви повністю оціните інноваційні можливості мережевої взаємодії. BMW ConnectedDrive дозволить вам ніколи не втрачати зв’язок зі звичним та важливим, підтримуючи під час поїздок високий рівень комфорту.

ДИНАМІЧНІ
ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Потужність двигунів BMW. Чуйність кермового управління. Жорсткість опціональної спортивної підвіски М. Точність ходових якостей, еталонних для свого класу. Темпераментна динаміка та маневреність – у спринті та протягом далеких маршрутів, міськими проспектами та звивистим заміським шосе.

Ці видатні гідності піддаються додатковому вдосконаленню із застосуванням опціональної системи повного приводу BMW xDrive. З нею новий BMW X2 забезпечується винятковою тягою та курсовою стійкістю. Навіть круті повороти проходяться, як вздовж рейок. І прилив адреналіну на додачу – якщо ви готові відчути це.

ВИБІР ВАШ. І ВИ ОБРАНІ.

Пакет M Sport X.

Незрівнянний, до пари новому BMW X2, пакет M Sport X пропонується вперше. Він пройнятий духом автоспорту. Елементами дизайну зовнішнього вигляду в кольорі «Морозно-сірий» створюється вражаючий контраст із кольором кузова, що поширюється на передню та задню частини кузова та на боки.

В інтер’єрі автомобіля специфічними деталями пакета M Sport X також підкреслюється яскрава вираженість спортивного характеру представника сімейства BMW X.

Екстер'єр
 • Пакет дизайну екстер’єру M Sport X включає в себе передній бампер зі вставкою в кольорі «Морозний Сірий металік», спеціально розроблені повітрозабірники та пороги в кольорі «Морозний Сірий металік» зі вставками в колір кузова, вставками в колісних арках, облицюванням та дифузорами-вставками в задньому бампері в кольорі «Морозний Сірий».
 • 19" М легкосплавні диски Double-spoke 722 M, альтернативно 20" легкосплавні диски Double-spoke 717 M
 • Занижена спортивна підвіска M, у якості альтернативи – стандартна підвіска або занижена адаптивна підвіска M
 • Логотип «M» на крилах
 • Ексклюзивне забарвлення кузова «Синій Мізано металік», доступні також інші кольори
 • Задній спойлер М
Інтер'єр
 • Накладки M на пороги, майданчик M для відпочинку лівої ноги
 • Спортивні сидіння для водія та переднього пасажира з комбінованою оббивкою тканиною/алькантарою Micro Hexagon із жовтими акцентами та ексклюзивним дизайном М, у якості альтернативи – з комбінованою оббивкою тканиною/алькантарою Micro Hexagon або з оббивкою шкірою Dakota кольору «Чорний» з перфорацією та із синіми акцентами, доступні також інші оббивки
 • Шкіряне кермове колесо М
 • BMW Individual оббивка стелі кольору «Антрацит»
 • Декоративні планки «Алюміній Hexagon» кольору «Антрацит», у якості альтернативи – планки «Алюміній Hexagon» із матовими синіми вставками або з акцентними вставками кольору «Перлинний Хром», також доступні інші планки
 • Скорочений важіль селектора з логотипом «М»
 • Ексклюзивне світлодіодне підсвічування в панелях дверей
 • Автомобільний ключ із логотипом «М»

Пакет M Sport.

З пакетом M Sport динамічний BMW X2 стає особливо спортивним. Численні специфічні деталі М представлені і в екстер’єрі, і в інтер’єрі. Увага зовнішнього спостерігача притягується:

 • шестикутним переднім бампером;
 • бічними порогами чорного глянсового кольору;
 • спортивними 20'' легкосплавними колісними дисками M Double-Spoke 716 M.

Стильна високотехнологічна атмосфера салону формується високоякісними акцентами.

 

Екстер'єр
 • Аеродинамічний пакет M включає в себе передній бампер зі вставкою в кольорі Dark Shadow металік, спеціально розроблені повітрозабірники та пороги в колір кузова зі вставками в кольорі Dark Shadow металік, вставки в колісних арках та облицювання в колір кузова, та дифузори-вставки в задньому бампері в кольорі Dark Shadow металік
 • 19" М легкосплавні диски Double-spoke 715 M, альтернативно 20" легкосплавні диски Double-spoke 716 M
 • Занижена спортивна підвіска M, у якості альтернативи – стандартна підвіска або занижена адаптивна підвіска M
 • Зовнішній дизайн «Глянсовий Чорний» BMW Individual, альтернативно – зовнішній дизайн «Сатинований Алюміній» BMW Individual
 • Логотип «M» на крилах
 • Ексклюзивне забарвлення кузова «Синій Мізано металік», доступні також інші кольори
 • Задній спойлер М
Інтер'єр
 • Накладки M на пороги, майданчик M для відпочинку лівої ноги
 • Спортивні сидіння для водія та переднього пасажира з комбінованою оббивкою тканиною/алькантарою Micro Hexagon з ексклюзивним дизайном М, у якості альтернативи – з комбінованою оббивкою тканиною/алькантарою Micro Hexagon із жовтими акцентами або з оббивкою шкірою Dakota кольору «Чорний» з перфорацією та із синіми акцентами, доступні також інші оббивки
 • Шкіряне кермове колесо М
 • BMW Individual оббивка стелі кольору «Антрацит»
 • Декоративні планки «Алюміній Hexagon» із матовими синіми вставками, альтернативно – планки «Алюміній Hexagon» кольору «Антрацит» або з акцентними вставками кольору «Перлинний Хром», також доступні інші планки
 • Скорочений важіль селектора з логотипом «М»
 • Ексклюзивне світлодіодне підсвічування в панелях дверей
 • Автомобільний ключ із логотипом «М»

Стандартна комплектація.

Базовій моделі BMW X2 властива виняткова атлетичність типового для BMW X вигляду. Потужні пропорції та експресивний дизайн надають автомобілю значний та інноваційний вид. Екстер’єр вирізняється чорними облицюваннями в передній та задній частині автомобіля та з боків. Вони виступають у динамічному контрасті з лакофарбовим покриттям кузова. Це додатково підкреслює спортивний характер автомобіля. Неординарний зовнішній вигляд знаходить гармонійне продовження у високоякісному сучасному інтер’єрі.

НЕСТРИМНИЙ ВИКЛИК ПОВСЯКДЕННОСТІ.

Потужність нового BMW X2 вражає. Оснащення численними аксесуарами робить його ще сильнішим та готує до будь-яких викликів, які трапляються в дорозі. Познайомтеся з високоякісними та практичними аксесуарами BMW, відкрийте для себе нові відчуття.