Із задоволенням за кермом

THE 4

НОВИЙ BMW 4 СЕРІЇ COUPE: ОСОБЛИВОСТІ

Новому BMW 4 серії Coupe призначено зруйнувати чимало стереотипів. Збереження купеподібного силуету нагадує про його спорідненість із легендарними моделями минулих десятиліть. У незалежному дизайні відбивається неповторність прогресивної моделі та безкомпромісність характеру. При невеликій масі автомобіля водієві простіше домогтися вражаючої маневреності. На динаміку не можна не звернути особливої уваги. Вона дозволяє потужному спортивному купе стати недосяжним, що ще більше сприяє його привабливості.

ЗНАЙОМСТВО З НОВИМ BMW 4 СЕРІЇ COUPE.

Познайомтеся з характерними рисами нового BMW 4 серії Coupe.

01

ПРИВАБЛИВИЙ БУНТАР.

01

ПРИВАБЛИВИЙ БУНТАР.

Вертикальна решітка радіатора моделі BMW 4 серії Coupe.

Виразна вертикальна решітка радіатора BMW представляє собою нову інтерпретацію традицій марки. Прогресивні форми і захоплюючий дизайн нагадують про легендарні класичні моделі, серед яких BMW 328 і BMW 3.0 CSi.

02

НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ РУХОМ.

02

НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ РУХОМ.

Трансмісія і ходова частина BMW 4 серії Coupe.

Серце BMW 4 серії Coupe - двигун BMW TwinPower Turbo. Взаємодія ідеально налаштованих компонентів ходової частини, чутливе рульове управління і точна керованість забезпечують неймовірне задоволення від водіння.

03

ГРА З ВОГНЕМ.

03

ГРА З ВОГНЕМ.

Екстер'єр BMW 4 серії Coupe.

У спортивному і елегантному образі BMW 4 серії Coupe домінує полога лінія даху, характерна для кузовів типу купе. При цьому атлетичні пропорції в поєднанні з точними вишуканими контурами підкреслюють рішучу незалежність динамічного спортивного автомобіля.

04

СПРЯМОВАНІСТЬ У МАЙБУТНЄ.

04

СПРЯМОВАНІСТЬ У МАЙБУТНЄ.

Цифрові сервіси та системи допомоги водієві BMW 4 серії Coupe.

Автомобільні додатки, інтелектуальний голосовий асистент або інтеграція смартфона: найсучасніші системи допомоги водієві і інноваційні цифрові сервіси забезпечують широкий спектр вибору для використання засобів зв'язку в салоні нового BMW 4 серії Coupe.

« Нові дизайнерські елементи підкреслюють повну незалежність BMW 4 серії Coupe і формують виразний характер привабливого автомобіля. »
Адріан ван Хойдонк, головний дизайнер BMW Group

ВАРІАНТИ ДИЗАЙНУ.