Подробиці BMW 8 Gran Coupe

THE 8

BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

Ознайомтеся з численними привабливими функціями і технічними інноваціями BMW 8 серії Gran Coupé. Натхнення від унікального дизайну, інноваційних особливостей динаміки, а також ультрасучасних систем допомоги водієві і цифрових послуг. Якщо коротко: ви знайдете усе, що варто знати про це розкішному спорткарі, який не зрівняється ні з чим з точки зору спортивності, інновацій та місткості. Цей автомобіль піднімає задоволення від водіння на абсолютно новий рівень.

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ ТА ІНТЕР’ЄРУ BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

Унікальний дизайн встановлює нові стандарти в численних конфігураціях. Ознайомтеся з ексклюзивними варіантами обладнання для екстер’єру та інтер’єру BMW 8 серії Gran Coupé. Незалежно від того, що ви оберете, спортивний та розкішний характер цього автомобіля вражає кожною деталлю в кожній версії.

ПРОДУКТИВНІСТЬ

ТЕХНОЛОГІЇ ПРИВОДУ ТА ШАСІ У BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

BMW 8 серії Gran Coupé заворожує вражаючою маневреністю та нестримною динамікою. Від потужних бензинових двигунів з двома турбонагнітачами і адаптивної підвіски M, а також вбудованого активного рульового управління, до xDrive - інтелектуальної системи повного приводу. Оптимально скоординована взаємодія численних інноваційних компонентів трансмісії й ходової частини є гарантією захоплюючих відчуттів від водіння. Особливо на звивистих трасах, де цей унікальний спортивний автомобіль розкриває свій потенціал на повну разом зі своєю стабільністю водіння, пропонуючи максимальне задоволення від водіння.

ІНОВАЦІЇ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ В BMW 8 СЕРІІ GRAN COUPÉ

Надихаюча спортивність та інноваційна розкіш ні в якому разі не суперечать один одному. Ось чому BMW 8 серії Gran Coupé оснащений безліччю новаторських технологій, які не мають собі рівних навіть у класі люкс. Насолоджуйтесь ультрасучасними варіантами управління за допомогою iDrive, жестів або сенсорного екрану і отримайте підтримку від частково автономних систем допомоги водієві в складних дорожніх ситуаціях. Так кожна подорож стає безпечнішим, комфортніше і спокійніше.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

Витрата палива та викиди СО2

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.7
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 245

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням: 

https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html