Подробиці BMW 8 Gran Coupe

Із задоволенням за кермом

THE 8

BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

Розгляньте представлені в чималій кількості привабливі функції та технічні інновації BMW 8 серії Gran Coupé. Унікальний дизайн, інноваційні особливості динаміки, ультрасучасні системи допомоги водієві та цифрові послуги надихають. Тут перед Вами відкриється все важливе, що відноситься до цього розкішного спортивного автомобіля, незрівнянного у плані спортивності, застосування інновацій, місткості. Задоволення від його водіння зведене на якісно новий рівень.

ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ

ЕКСТЕР’ЄР ТА ІНТЕР’ЄР BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

Дизайн BMW 8 серії Gran Coupé унікальний в кожній з конфігурацій, він задає нові стандарти. Підготуйтеся до вибору, розглядаючи ексклюзивні варіанти обладнання. Кожна деталь у будь-якій з версій, яку б Ви не обрали, служить підтвердженням розкішності та спортивного характеру особливого автомобіля.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТИВНОСТІ

ТЕХНОЛОГІЧНІ ІННОВАЦІЇ ДЛЯ ПРИВОДУ ТА ШАСІ BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

Маневреність та нестримна динаміка BMW 8 серії Gran Coupé створюють враження, що зачаровує. Заслуговують захоплення потужні бензинові двигуни з двома турбонагнітачами, адаптивна підвіска М, вбудоване активне кермове управління, інтелектуальна система повного приводу xDrive. Численні інноваційні компоненти трансмісії та ходової частини взаємодіють оптимально скоординовано, що гарантує захоплюючі відчуття від водіння. Розкрити всю повноту потенціалу унікального спортивного автомобіля та можливості для отримання максимального задоволення від його водіння дозволяють звивисті траси.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИСТЕМИ BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

Спортивність BMW 8 серії Gran Coupé підтримується інноваційними рішеннями. Новаторські технології, що знайшли застосування в ньому, часто не мають аналогів в класі люкс. Ви отримуєте задоволення від ультрасучасних варіантів управління, користуючись iDrive, жестами, сенсорним екраном. Звертаєтеся, опинившись в складній дорожній ситуації, до підтримки, що надається частково автономними інтелектуальними системами допомоги водієві. У кожній подорожі Ви відчуваєте безпеку, комфорт та спокій.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

Витрата палива та викиди СО2

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 10,7
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 245

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 та споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (ЄC) № 715/2007 у редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля у базовій комплектації, пропонованого на ринку Німеччини, а діапазон значень вказаний з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків та типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/ЄC та чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива та точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведена в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html