Деталі BMW M850i xDrive

THE 8

BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ

Поряд з прогресивним дизайном й видатними характеристиками, BMW M850i xDrive Gran Coupé також пропонує великий набір привабливих функцій і технічних інновацій. Відкрийте для себе новаторські системи допомоги водієві та функції підключення, які пропонують революційну і комфортну мобільність на максимально можливому рівні в спортивній і розкішній атмосфері.

КРАЩА ПРОДУКТИВНІСТЬ В НАЙКРАЩІЙ ФОРМІ

ДИЗАЙН ТА ДИНАМІКА РУХУ BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ

Дизайн BMW M850i xDrive Gran Coupé визначається високими естетичними стандартами і надихає з усіх боків. Це натхнення триває за кермом. По-перше, завдяки спортивному й розкішного салону, який задовольняє навіть найсильніші вимоги. І, по-друге, завдяки вражаючому спортивному характеру, заснованому на трансмісії та компонентах шасі від автоспорту, які здатні до максимальної продуктивності і забезпечують незрівнянний рівень задоволення від водіння.

ВИПЕРЕДЖАЙТЕ ЧАС З КОЖНИМ КІЛОМЕТРОМ

ІНОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ

У BMW M850i xDrive Gran Coupe ви насолоджуєтеся спортивним водінням, і в той же час вас підтримують численні інноваційні технології. Персоналізована концепція управління останнього покоління з універсальними опціями управління за допомогою мови, жестів, сенсорного екрану або контролера iDrive це переконливо демонструє.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ BMW M850i GRAN COUPÉ

Витрата палива та викиди СО2.

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі):10.7
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 245

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.