Деталі BMW M850i xDrive

Із задоволенням за кермом

THE 8

BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ

Прогресивний дизайн та видатні характеристики BMW M850i xDrive Gran Coupé доповнюються чималим набором привабливих функцій та технічних інновацій. Ознайомтеся з новаторськими інтелектуальними системами допомоги водієві та функціями підключення, що пропонують користуватися комфортною мобільністю в найсучаснішому її розумінні по максимуму, щоб сповна відчути цю розкішну та спортивну атмосферу.

ГАРМОНІЯ НАЙВИЩОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ ТА ФЕНОМЕНАЛЬНОГО ДИЗАЙНУ

ДИЗАЙН ТА ДИНАМІКА РУХУ BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ

Надихаючий дизайн BMW M850i xDrive Gran Coupé задає найвищі естетичні стандарти. Ви сідаєте за кермо, перейнявшись цим натхненням. Вас оточує спортивна та розкішна атмосфера салону, яка задовольнить найбільш прискіпливі вимоги. Незрівнянне задоволення від водіння автомобіля з вражаюче спортивним характером забезпечується його трансмісією та компонентами шасі, які прийшли зі світу автоспорту та здатні видати максимальну продуктивність.

ТОЙ, ЩО ВИПЕРЕДЖАЄ ЧАС

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ

Ви насолоджуєтеся спортивним водінням BMW M850i xDrive Gran Coupé, отримуючи незриму підтримку, забезпечену впровадженням численних інноваційних технологій. Переконливою демонстрацією цього факту служить втілення персоналізованої концепції управління останнього покоління. Керувати автомобілем можна за допомогою голосу, жестів, сенсорного екрану, контролера iDrive.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ BMW M850i GRAN COUPÉ

Витрата палива та викиди СО2.

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 10,7
Викиди СО2 в г/км (у змішаному циклі): 245

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 та споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (ЄC) № 715/2007 у редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля у базовій комплектації, пропонованого на ринку Німеччини, а діапазон значень вказаний з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків та типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви 1999/94/ЄC та чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива та точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.