Опис BMW X6

Із задоволенням за кермом

BMW X6

Опис, оснащення
та технічні характеристики
BMW X6

BMW X6 являє собою ексклюзивну модель, що демонструє перевагу у всіх аспектах. Автомобіль оснащений адаптивною підвіскою та потужним мотором, які поєднуються з динамічними унікальними характеристиками Х6. Його яскравість та дух новаторства втілені в технологіях. Характер простежується в радіаторній решітці «Iconic Glow», що гармонує з лазерними фарами, в яких встановлені елементи у формі Х. Автомобіль оснащений новими сучасними асистентами водіння, що забезпечують високий рівень безпеки. У салоні передбачений термопідстаканник, що дозволяє зберігати температуру налитого в чашку напою. Комфортні сидіння, оббиті шкірою, забезпечують комфортну поїздку на тривалих відстанях. Також в автомобілі передбачений сенсорний екран в 12,3 дюймів, що дозволяє управляти Х6 та прокладати маршрут. Тепер замість «кво» стоїть статус «про».

ПЕРШИЙ НА ДОРОЗІ

Характеристики динаміки BMW X6

BMW моделі Х та М демонструють відмінні характеристики незалежно від стану дороги та місцевості. Завдяки адаптивній підвісці автомобіль поводиться стійко на всіх видах доріг. Для поліпшення прохідності авто оснащене повним приводом.

УПРАВЛІННЯ ПУЛЬСОМ

Особливість дизайну BMW X6

З першого погляду на BMW X6 у вас створиться враження, що авто своїм атлетичним кузовом натякає на великі можливості, що приховуються за восьмициліндровим двигуном «TwinPower Turbo» в 530 кінських сил. У всіх деталях дизайну авто проглядається спортивний стиль, який підкреслюється радіаторною решіткою та дисками на колесах в 22 дюйма. У якості додаткового акценту виступають фари «Laserlight», всередині яких розташовані Х подібні елементи. В інтер’єрі автомобіля також є скляний дах, що відкриває панорамний вид, підсвічування, сидіння в спортивному стилі та кришталева обробка.

BMW X6 – АВТОМОБІЛЬ З МАЙБУТНЬОГО

Технології BMW X6

Просте управління BMW X6 та сучасні інноваційні технології дозволяють здійснювати поїздки на автомобілі на будь-які відстані по різних дорогах в комфортних умовах. У салоні передбачено регулятор температури, сенсорний кольоровий екран в 12,3 дюйма для управління авто, термопідстаканник, система розваг «Professional», сидіння з масажем. BMW X6 оснащений пакетом «Ambient Air», що гарантує повноцінний відпочинок та розваги.

ДОСКОНАЛІСТЬ ТА НОВАТОРСТВО

Системи допомоги водію та технології підключення нового BMW X6

BMW X6 оснащений системою допомоги водію та іншими технологічними функціями, які дозволяють прокладати шлях та покращувати безпеку під час поїздки. Встановлений проекційний сенсорний екран дає можливість водію, не відволікаючись від дороги стежити за інформацією, пов’язану з рухом авто. Тобто, бачити з якою швидкістю їде автомобіль, коли можна здійснити обгін та спостерігати за маршрутом. Незважаючи на оснащення сучасними технологіями, в авто залишається багато місця для інших сервісів та асистентів. Система допомоги водію оснащена функцією, яка під час паркування та заднього ходу повідомляє сигналом про можливе зіткнення. Також система дозволяє утримувати автомобіль на потрібній смузі дороги, покращує маневреність BMW. Вона включає контроль рульового управління, світлову аварійну сигналізацію та попередження про різке гальмування. Захист від зіткнення підвищує рівень безпеки BMW. Завдяки голосовому супроводженню водій буде завжди в курсі про маневреність автомобіля та зможе не тільки зосередитися на дорозі, але й насолодитися своїм водінням.

Примітка до технічних характеристик

Показники витрати палива та рівня викиду CO2 залежать від розміру колісних дисків та шин. Максимальна швидкість обмежена електронікою. Дані в квадратних дужках відносяться до автомобілів з автоматичною коробкою передач. Всі бензинові двигуни відповідають вимогам стандарту EU6 (дизельні – EU5). Витрата палива визначається в випробувальному циклі ЄЕК (93/116/ЄC), що має наступний склад: приблизно одна третина припадає на міський режим та дві третини – на заміський (по пройденій відстані). Рівень викиду CO2 вимірюється одночасно з витратою палива в тому ж циклі. Показники витрати палива розраховуються для автомобілів в стандартній комплектації. Встановлення спеціального обладнання може істотно вплинути на витрату палива та динамічні характеристики. Моделі, представлені на веб-сторінках, можуть бути оснащені додатковим обладнанням та аксесуарами, які не входять до базової комплектації. Через відмінності у вимогах на ринках інших країн характеристики моделей, стандартна та додаткова комплектації не завжди відповідають описаним в тексті. Точну інформацію можна отримати у Вашого найближчого дилера BMW. Компанія BMW залишає за собою право на внесення змін в конструкцію та комплектацію автомобілів без попереднього повідомлення, а також право на помилку. Устаткування, призначене виключно для окремих ринків, тут не представлене. Маса без навантаження (ЄС) в кг: значення вказані з урахуванням заповнення бака на 90%, водія масою 68 кг та 7 кг багажу. Значення власної маси наведені для автомобіля в стандартній комплектації. Встановлення додаткового обладнання може привести до збільшення вказаного значення. Номінальна потужність: BMW рекомендує використовувати неетилований бензин Преміум Євро-95. Допускається також використання неетилованого бензину з дослідним октановим числом 91 та вище, що містить не більше 10% етанолу (E10). Зазначені тягово-динамічні характеристики та витрата палива досягаються під час використання бензину Супер Євро-98.